Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szöveggel lehet visszau...

Milyen szöveggel lehet visszautasítani egy állást?

Figyelt kérdés

Két álláshirdetésre adtam be a jelentkezésem, az interjú mind a kettő helyen megvolt és az ajánlatok ugyanazon a napon érkeztek meg emailben.

Most, hogy választottam a két ajánlat közül, hogyan kell udvariasan visszautasítani az egyik állást?

Gondolom azt nem illik említeni, hogy jobb ajánlatot kaptam máshonnan ezért szeretném visszamondani a jelentkezésem.

Nem találok semmilyen sablonszöveget amit elküldhetnék nekik, és nekem se jut eszembe semmi amivel nem sérteném meg őket.

Ez lesz a második állásom életemben, így még nem voltam hasonló szituációban.



2022. márc. 24. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, hogy nem illik?

A munkáltatók is simán megírják (és az még a jobbik eset), hogy nem téged választottunk. Nyilván nem egy nálad rosszabbat választottak veled szemben. A legtermészetesebb dolog, hogy ha te kapsz több ajánlatot, a jobbat választod.

2022. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Ez diakmunka? Vagy felnottkent vagy ilyen eletkeptelen?
2022. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Köszönöm hogy rám gondoltak, azonban nem szeretem elfogadni az ajánlatot mivel van egy jobb is.
2022. márc. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem muszáj megindokolni.
2022. márc. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Köszönöm a visszajelzésüket, megtisztelő a bizalmuk, de sajnos már nem aktuális a dolog. További sok sikert kívánok!
2022. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell megindokolnod mert ki fogják találni maguktól is.

Hasonló helyzetben megköszönöm az ajánlatot és határozottan visszautasítom.

2022. márc. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, nem élnék az ajánlattal, elfogadtam egy másikat
2022. márc. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm az ajánlatukat de végül egy másik lehetőség mellett döntöttem. Üdvözlettel: gipsz jakab
2022. márc. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Írd meg, kaptál jobb ajánlatot. Van amikor ilyenkor elgondolkoznak, esetleg nem lehetnének e mégis ők a jobbak. ;)


Adj nekik visszacsatolást miben jobb a másik, miért őket választod, akkor tud fejlődni a cég. Semmi ciki nincs ebben.

2022. márc. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szemrebbenés nélkül meg lehet mondani nekik, hogy kaptál egy kedvezőbb ajánlatot és azt fogadtad el. Nincs ebben semmi.
2022. márc. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!