Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez kamu munka hirdetés?

Ez kamu munka hirdetés?

Figyelt kérdés

Mindenhol ebbe futok bele, több profilról is hirdetik, mindig ugyanezzel a szöveggel, ugyanolyan emojikkal. De én még nem láttam hogy akárki jelentkezett volna, a profilok amiken megosszák is totál gyanúsak, googleről szedett képeik vannak fent. Bár már az is fura hogy nincs pontos munkaidő, nincs pontos fizetés megadva. "Ami neked jó". Egyszer írtam nekik hogy érdekelne és milyen cég ez, hol nézhetnék bővebben utána vagy akármi. Erre csak azt írta hogy telefonszámot adjak majd hívnak.


Szóval szerintetek? Valakinek van tapasztalata ezzel?



2022. márc. 17. 16:24
 1/7 A kérdező kommentje:
2022. márc. 17. 16:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne a hirdetést betenni, csak ezért nem fogunk belépni egy privát csoportba hogy megnézhessük...
2022. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
privat csoportbol probalsz lineklni, nem fogjuk latni ha nem vagyunk a csoport tagja
2022. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaj sorry azt hittem nyilvános csopi.


[link]

2022. márc. 17. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy kamu lenne. nincs valami diakmunkas feketelista?
2022. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla hogy lenne.


Egyébként közbe rájöttem, szerintem ők az x faktor meg stb közönségtoborzói. Nem kamu, de hallottam már hideget meleget róluk. Na mindegy, lehet megadom nekik a számom egy próbát megér max nem fogadom el ha olyan a meló.

2022. márc. 17. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik úgy hogy kamu lenne, csak ez nem egy konkrét álláshirdetés. Gondolom ha jelentkezel akkor felvesznek az adatbázisukba, aztán majd onnan kiértesítenek mindenkit a későbbi konkrét munkákról. Aztán majd ott válogatnak, hogy az adott munkára kit vesznek fel és mennyiért.
2022. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!