Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen helyre lenne érdemes...

Milyen helyre lenne érdemes jelentkeznem?

Figyelt kérdés

Csak érettségivel rendelkezem és nincsem semmi munkatapasztalatom. Diákmunkám sem volt még. Nem szeretnék belemenni miért nem, nem ez a lényeg.

Az álláshirdetések nagyjánál vagy kifejezetten diákoknak ajánlanak munkát vagy minimum 1-2 év tapasztalat szükséges. Egyik kategóriába sem esek bele és kezdek elkeseredi. Nem hosszútávra keresnék, mivel egyetemre tervezek menni még idén Szeptemberben.

Esetleg, aki tud olyan helyről, ahova munkatapasztalat nélkül is lehet menni dolgozni pár hónapra, leírná itt nekem? Sokat segítene. Köszönöm!



2021. márc. 13. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakornoki helyeket keress, ha megengedheted magadnak, akár fizetés nélkülit is... Mert ezzel már rögtön szerzel tapasztalatot - legközelebb jól jön.
2021. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a gyakornoki helyekre kötelező a hallgatói jogviszony és alapból olyanokat keresnek álltalában, akik már egyetemisták 1-2éve (persze biztos van kivétel)


Amúgy kérdező nem tudom..irodai munka? pl:

[link]

2021. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Épp csak azt hagytad ki, hogy mihez értesz.
2021. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na épp ez az, hogy nem sok midnenhez munka szempontjából.

Jól főzök, szeretek kézműveskedni és rajzolni, viszonylag gyorsan tudok tanulni...még babysitter álláson gondolkoztam, csak a mostani helyzet miatt viszonylag kevesen keresnek, mert sokan vannak otthon.

2021. márc. 13. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Call center?
2021. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eladó, adminisztrátor, operátor, futár pl. Viszont ha szeptemberben kezded a sulit akkor tanulói jogviszonnyal simán vallalhatsz diákmunkát majd, ami szintén tapasztalat. Esetleg egy saját termék és egy vállalkozás is jó ötlet lehet ha szeretsz kézműveskedni :D
2021. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs aktív tanulói jogviszonyom, nem tudtam egyből egyetemre menni, kicsit neccesen jöttek ki a dolgok, külföldön is tanultam, így vagyok most itt. Amikor valamelyik munka szimpatikus, akkor követelményben ott áll a tanulói jogviszony, amivel nem rendelkezem már bő egy éve lassan.
2021. márc. 13. 18:15

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!