Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki milyen álláshirdető fiókot...

Ki milyen álláshirdető fiókot használ? Hol találhatóak a legmegbízhatóbb álláshirdetések.

Figyelt kérdés
Most Proffesion-ön és a Jooble-én nézelődtem (Ez utóbbiban csalódtam, mikor egy svájci álláshirdetést id feldobott... igen, nyíltan arra a munkára)

2021. jún. 29. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Csak Profession
2021. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Itthon a Profession a legnagyobb tudtommal. Bár most ők is behozták ezt a prémium fiók dolgot...tök jó, nincs munkám, de még erre is költsek a kitűnés miatt, géniusz!


Jooble nekem nem sem igazán jött be siker ügyileg szintén, meg eléggé katyvasz is sokszor pontosság szempontból.


Van még a Linkedin, de ismertség és prémium nélkül szerintem felejtős. (más isteníti)


Cvonline amit még használok, régen nagyon jó volt szerintem, most szinte csak munkaerő közvetítők vannak fent egy-egy kivétellel.


Anno mikor még volt, jártam állásbörzére is. (az ideit talán megtartja a HVG, már lehet jelentkezni)

2021. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

LinkedIn akkor lehet jó (2-es válaszra reflektálok), ha valamilyen nagyon keresett szakágban vagy - és főleg az IT területén, és ha tervben van hogy külföldön dolgozz. Én szoftverfejlesztő vagyok, már nem pályakezdő, de nem is nagyon tapasztalt, heti 2-3 ajánlatot kapok leginkább külföldről, ezeknek egy elég nagy része kihullik azért mert nem teljesen illik a tudásomhoz a munkalehetőség (a LinkedIn-en a többségiben indiai HR-esek elég tágan értelmezik a szoftverfejlesztést, mintha azon belül nem lenne rengeteg specializáció), de például volt innen 2019-ben egy év külföldi (brit) munkám nagyrészt itthonról home office-ban, ami egy nagyon jó év volt nekem pénzügyileg.


Szóval lehet ott is keresni, csak leginkább nem itthon.


Profession úgy is jó, ha nem prémiumozol, fontos hogy legyen kurrens önéletrajzod ami elérhető a munkáltatók számára, onnan is megtalálnak havi párszor biztosan.

2021. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!