Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Férfiak esetében a másodállás...

Férfiak esetében a másodállás a csóróság és alulképzettség és végeredményben a vesztesség egyik egyértelmű jele?

Figyelt kérdés
Pl. az általában jól fizető szakterületek: mérnök, közgazdász, IT soha nem hallani hogy másodállásra szorulna egy férfi.

2022. márc. 1. 18:19
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
egyéb, írd le
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemet végzett elég jól kereső programozó ismerősöm másodállást vállalnak, így lehet igazán előre haladni. Az alkalmazotti fizetés ló@@@ még itt ism
2022. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Inkább a szorgalom jele. Én is egyetemet végeztem és data analyst (nem teljesen programozó, de olyasmi) vagyok és én is megyek hétvégente dolgozni. Fizikailag nem fáradok el hét közben és még jól is esik hétvégente könnyű fizikai munkát vállalni. (Szakmámban is tudnék menni, de heti 70 órát már nem bírnék gép előtt ülni.)
2022. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén egyetemet végeztem, elég jól keresek, van másod meg harmadállásom is.
2022. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen.. viszont míg neked az a csóróság jele, hogy nincs autót.. míg másnak meg az, hogy csak egy 5 milliós kocsira telik. Ízlések és pofonok.
2022. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kontrollerként dolgozok. Másodállásban könyvelek, illetve heti egy napot tanítok.

Egyetemet végeztem, egyikre sem szorulok rá. A könyvelést javarészt szívességből csinálom pár régi barátnak, ügyfélnek, a tanítás pedig gyakorlatilag veszteséges számomra, mert többet visz el az útiköltség, mint amennyit kapok érte. Van, aki nem azért vállal másodállást, mert még több pénzt szeretne, hanem mert egyszerűen szeretne több dolgot is csinálni.

2022. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
LOL, egyáltalán NEM!
2022. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

IT területen dolgozom és van másodállásom.

Heti pár órás tanítást inkább csak azért csinálom, hogy gyakoroljam az előadást.

Főállásom teljesen elméleti úgyhogy időnként el szoktam menni karbantartani, hogy lássam élőben is a gépeket.

2022. márc. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azert mérnökként nem minden iparág fizet ám olyan jól.
2022. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!