Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez kevés önéletrajzhoz pályake...

Ez kevés önéletrajzhoz pályakezdőként?

Figyelt kérdés

Beírtam a sulikat ebből egy okjs tanfolyam,plussz a nyelvet,bemutatkozast,adatokat és fél oldal lett az önéletrajzom,mit írjak még bele ha még nem dolgoztam sehol?

19l


2022. márc. 1. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
esetleg motivációt, célokat.
2022. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell semmi több, nyilván nem olyan pozícióba jelentkezel ahol 15 vezetői tapasztalatot várnak el.

A bemutatkozással csak óvatosan, könnyedén meglódul az ember, és ír blődségeket, olvassa át szerintem valaki, akiben megbízol a környezetedben.

Adatokat mit adtál meg? Nem kell minden, email és telefon elég, lakcím meg egyéb hülyeségek nem kellenek.

2022. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Én pl annak idején beleírtam még a nyelvtudást meg a B kategóriás jogosítványt is hogy kicsit többnek tűnjön :D.


Ezenkívül feltüntethető benne a komolyabbnak tűnő diákmunka vagy szakmai gyakorlat.


Ha olyan helyre jelentkezel akkor beleírhatod még "további szakmai ismeretek" címszóval hogy mikhez értesz amit nem iskolában tanultál.

Ezek lehetnek különböző programnyelvek, szakmaspecifikus szoftvercsomagok vagy akár egy hegesztés is.


(Rendőrakadémia: "Tudok hentesbárddal gégemetszést csinálni, uram!") :D

2022. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ami még lemaradt: Ha kreatív vagy közösségi hobbid van azt is érdemes beleírni. (Pl.: ha hangszeren játszol vagy szobrászkodsz esetleg valamilyen csoportba jársz stb.)
2022. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!