Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez inkorrekt volt valóban ?

Ez inkorrekt volt valóban ?

Figyelt kérdés
Na a történet annyi, hogy most munkahely váltás van nálam igazából 2 céghez jelentkeztem és mind a kettővel megbeszéltem egy interjút. De az elsőhely ahová mentem nagyon szimpi volt meg jó fizetést is ajánlottak ezért elfogadtam az ő ajánlatukat. Felhívtam a másik céget , hogy feleslegesen ne várjanak . Hát a HR-es srác majdnem letépte a fejemet telefonon keresztül, hogy én milyen szemét vagyok , hogy ők teljesen jó indulattal állnak hozzám aztán én ilyen inkorrekt dolgot csinálok velük. Nem értettem a helyzetet. Valóban inkorrekt lenne ?
2022. febr. 21. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem az és úgy tűnik jól is döntöttél
2022. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
nem volt
2022. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, erre hasznaljak a "dodged a bullet" kifejezest.
2022. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
teljesen jól csináltad, a hr-es véleményével meg nem kell foglalkozni
2022. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Egy dolgot csinaltal rosszul: nem nyomtad rajuk a telefont eleg hamar.
2022. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Jobb is hogy így lett. Hidd el, nem akartál volna annak a cégnek dolgozni...
2022. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
pontosan amit #3 irt, szerencsed volt
2022. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Remélem fordított helyzetben az első helyen nem így reagáltak volna :D :D, akkor tényleg szerencsés és jó döntés. :)

Amúgy pont, hogy korrekt, az emberek 80%-a fel sem hívja a másik helyet, csak simán nem megy el.

2022. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tipikus HR-es hozzáállás, kicsit nagy az egójuk....
2022. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

A masodik hely is adott mar ajanlatot? El is fogadtad?

Ha igen, akkor lehet ra azt mondani, hogy nem voltal korrekt, megha a sajat erdekes ezt is kivanta. (Meg akkor is, ha amugy a probaido elso napjan is felmondhattal volna.)


Ha nem is adtak meg ajanlatot vagy nem fogadtad el, akkor nincs mirol beszelni, ertelmetlen az egesz.

2022. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!