Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez a fizetés a korosztályomban...

Ez a fizetés a korosztályomban milyennek számít?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, programozó, egy éve diplomáztam BSc-n a Műegyetemen. Előtte fél évig gyakornok voltam.

Jelenleg nettó 536.000 Ft a fizetésem a bónusszal és a cafeteriával együtt. Egy éve vagyok a cégnél, a diploma megszerzése óta.


Milyen fizetésnek számít ez:

- a képzettségemet figyelembe véve,

- illetve általánosan a korosztályomhoz képest?



2022. febr. 11. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Bónusz/cafi nélkül ennyi? Mert ezeket egyik napról a másikra elvehetik. Pontosabban nem kötelesek adni..


Ne a korosztályodhoz merd magad, hanem szakmán belül a tapasztalatodhoz. Ahhoz pedig egy jó felső középben vagy, de semmi kiemelkedő.

2022. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Ez nagyon jo fizu, felso 90-95 szazaleka a 25 eves fizeteseknek ha tippelnem kene.


De amugy egyszeru, probalj interjuzni par helyre, ha adnak tobbet akkor lehetne jobb is, ha nem akkor ennyi a max.

2022. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Te is tudod hogy jó, szóval csak trollkodni jöttél ide. Vagy eddig egy barlangban éltél, amit BME-nek hívnak és fogalmad sincs a világról.
2022. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

3-as.

BME-s életképtelen diplomások nem az eszükről híresek.

Agyi kapacitásuk csak a diplomáig terjed.

2022. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

#4

Viccesek az ilyen kisebbségi komplexusos szerencsétlenek😃

2022. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hónap végén kijön belőle még pár kiló befagyasztott áras farhát, szóval nem vészesen szär.
2022. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6: Igaz, több nem is kell. Ezzel megelégszem.
2022. febr. 13. 00:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!