Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 800.000 forintos fizetésért...

800.000 forintos fizetésért megéri Londonba menni? Mit lehet ott ennyi pénzből csinálni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 11. 14:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy belvarosi garzon havi berleti dija kb.
2022. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha itthon sem tudtál spórolni, ott sem fogsz.
2022. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennek több mint csak a lakhatásra megy el amiből kb egy szoba jön ki. Félretenni nem fogsz semmit ebből a fizetésből.
2022. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Ennyiből ott kb éhen halni tudsz.
2022. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Azért túlzásokba nem kell esni. Társbérlőkkel ennyiből simán meg él, és még félre is tud tenni, de biztos többet annál mint amennyit Magyarországon nyomorogva tudna.
2022. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy csak olyanok írnak, akiknek van tapasztalatuk. Nemrég néztem egyébként egy kamionos srác videóját, aki elmondta, hogy mennyivel jobb neki, amióta Angliában dolgozik. Magyarországon is kamionozott, ott is azt csinálja, viszont ott halad az életével. Halad előre, és ez a lényeg. Új autó, el tud menni nyaralni, stb. Azt mondta, hogy fényévekkel jobb kint.
2022. febr. 11. 17:14
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én átszámítva havi 700-800 ezret kerestem Cambridge mellett egy faluban dolgozva úgy, hogy a szállásom biztosítva volt a cég által és csak jelképes havi 50 ezer forintot fizettem lakhatásért. Na úgy bírtam is félretenni, havi kb. 500 ezer forintot, meg hogy nem volt autóm, csak elég alap dolgokra költöttem. De ha te "élni" is akarsz, akkor 800 ezer forint Angliában (pláne Londonban) kb. ugyanúgy a fizetéstől fizetésig élésig lesz elég, semmi többre.


Az a kamionos srác, akit te nézel fix, hogy nem havi 800 ezer forintot keres Angliában, hanem sokkal többet, mert a kamionosok azért ott ennél többet keresnek. Vagy csak kamuzik a jólétről és az új autó nagy része hitelre van (ott ez természetes) és lehet elmegy nyaralni, de félretenni pénzt már nem fog tudni.


Amúgy hogy mennél ki? Nekem van pre-settled státuszom pl, de te a Brexitről hallottál már?

2022. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hol olvastad, hogy ki akarok menni? Linkeld be kérlek.
2022. febr. 11. 18:27
 9/17 anonim ***** válasza:
ja, csak a kamionos nem bérel lakást, hanem alszik a kamionjában és fürdik a pihenőkön/benzinkutakon.
2022. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

8. Bocsáss meg, mester. Asszociáltam a kérdésből, tudod.


Kamionosként egyébként olyan HETI 800-1000 fontot lehet nagyjából keresni. Az azért már ott nem rossz pénz.

2022. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!