Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapest mosogató állás nettó...

Budapest mosogató állás nettó 250-300.000 forintos fizetésért milyennek számít?

Figyelt kérdés
Sohasem dolgoztam még mosogatóként, biztosan borzalmas lehet. Hírdetnek egy állást, 250-300 ezres nettó fizetés várja a lelkes munkavállalókat. Én csak azért vállalnám be, mert vidékről akarok felköltözni. Januártól nekem SZJA mentességem lesz, ez 250 nettónál 300 ezerre jönne ki. Tehát ez lenne a minimum. Egyedül költöznék fel egyelőre, 100 ezer környékén lenne albérlet. Ilyen bér mellett megérné? Ráadásul idővel csatlakozna hozzám családtagom és így feleződne az albérlet ára. Mit gondoltok?

2021. nov. 24. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem ismerem milyen fizetések vannak ebben a szakmában de 250 nettó egy ilyen betanított munkáért szerintem vállalható még a fővárosban is.Ilyen típusú munkáért nem fogsz jelentősen többet kapni.

Én viszont szkeptikus lennék,sok olyan sztorit hallani hogy vendéglátásban gyakorlatilag szétdolgozza a belét az ember,minden nap 10-12+ óra.Ha a 250 nettó heti 40 órában van és utána jár túlóra akkor jó lehet de a legrosszabbakra készülj.

2021. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit kell dolgozni érte? Amúgy esetleg megérheti, ha utána jobb helyre tudsz tovább állni - albiban mosogatni azért nem túl vonzó jövőkép.
2021. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem derül ki a hirdetésből. Ezt csak akkor tudnám meg, ha jelentkeznék.
2021. nov. 24. 17:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra készülj fel hogy lehet 4 órás minimálbérre (vagy arra sem) leszel bejelentve, így az adókedvezmény minimális lehet.
2021. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg szürke vagy fekete foglalkoztatottság lesz, az szja mentesség nem igazán fog érinteni így. A nagyobb probléma hogy jó eséllyel ezért nem is 8 órás munkarended lesz, inkább 12-16 órákat kell mosogatni ezért a pénzért, heti 40 óránál jóval többet.
2021. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebbol meg lehet elni, az alberlet 150e kb.

Biztos stresszes, sok munka lesz.

2021. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Készülj fel hogy jóval kevesebbért fognak be jelenteni mint amennyit dolgozol. Papíron lehet sőt biztos hogy teljesen más lesz mint a valóságban. Én voltam ugy mikor konyhán dolgoztam hogy le dolgoztam heti 6 napot 10-12 órában és heti 20 órában jelentették be. Szóval ilyeneken ne lepődj majd meg.
2021. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, végül mi lett?

Csak azért kérdezem, mert most (2022.nov.) barátom tesója suli mellett akart ilyen munkát végezni pár hónapot és siralmas béreket ajánlanak. Mi is néztük neki meg ő is magának, de még a "legjobb" budai helyek is olyan órabért adtak volna, hogy csak pislogtunk ( főleg napi 12 - 14 óra esetén, amit meg sem tudott volna oldani).

Szóval ezért érdekel a történeted hogy alakult ezen a helyen, gondolom kiderült nem napi 8 óra lett volna meg a bejelentés sem.

2022. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!