Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg keveset keresek?

Tényleg keveset keresek?

Figyelt kérdés

Fejlesztő vagyok egy nagy multinál, diplomával. 4 év tapasztalatom van, mindet ennél a cégnél töltöttem. Így kapok cafeteriaval együtt havi 650 nettót.

Nagyon meg vannak velem elégedve, és a munkában sem szakadok meg, itthonról dolgozom. Naponta kb 4-6 óra alatt tudom teljesíteni, amit kell.

Nagyon elszálltak az árak, szóval szerintem sem a legacélosabb fizetés ez. De tényleg alul vagyok fizetve?


2022. febr. 1. 08:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10: Egyetértek, de amikor sok év után vált az ember, elég nehéz belőni a valódi piaci értéket, pláne, hogy a legtöbb helyen nem publikusak a fizetések.
2022. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Így van. De ha nem hagyod abba az interjúzást, utána jársz, kérdezel és bepróbálkozol, meglepődsz, mennyivel többet is tudsz keresni. 4-5 év tapasztalattal el lehet érni az egymilliót, ha valaki jól el tudja adni magát.
2022. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem pl. azért nem egyszerű, mert tök jó hely, ahol most vagyok. Nincs nagy terhelés, nincs nagy bürokrácia és kényelmes az egész. Szeretek itt dolgozni és nem is akarok váltani így röpke egy év után, ugyanakkor látom, hogy máshol sokkal többet kereshetnék, de nem tudom, megéri-e, hogy ott esetlegesen sokkal nagyobb lenne a terhelés. Nomeg, mikor ide jöttem, örültem, hogy megszabadulok a multitól, ahol már elegem volt mindenből, így itt nem mertem túl sokat kérni, nehogy amiatt utasítsanak el. Aztán mint kiderült, kérhettem volna cirka 300 ezerrel is többet, mert egyik kolléga kb annyit kap...


Sajnos nem vagyok egy nagyszájú. A multinál is kértek anno egy bérigényt, aztán a fix sávok miatt kaptam 40%-kal többet...

2022. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
20%
650et keres és azt mondja "elszálltak az árak.." Élnél bruttó 200e-ből, akkor lehetne mire sírnod.
2022. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
#14: Savanyú a szőlő? Ha tanultál volna és értenél valamihez, akkor te is kereshetnél ennyit.
2022. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ha csak napi max 6 órát dolgozol, ráadásul chilles a meló meg normálisak a körülmények(ezalatt azt értem hogy normális főnök,kollégák stb...) akkor ez egy elég jó fizu szerintem, nem tudom milyen életszínvonalon meg hol élsz de ennyivel már Pesten is ki lehet jönni bőven még egyedül is. Nem minden a pénz, az a lényeg hogy jól érezd magad. Amúgy meg jóval többet keresel mint az ország 99%-a.....nem kell mindenkinek milliós fizu hogy jól érezze magát....
2022. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!