Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg keveset keresek?

Tényleg keveset keresek?

Figyelt kérdés

Fejlesztő vagyok egy nagy multinál, diplomával. 4 év tapasztalatom van, mindet ennél a cégnél töltöttem. Így kapok cafeteriaval együtt havi 650 nettót.

Nagyon meg vannak velem elégedve, és a munkában sem szakadok meg, itthonról dolgozom. Naponta kb 4-6 óra alatt tudom teljesíteni, amit kell.

Nagyon elszálltak az árak, szóval szerintem sem a legacélosabb fizetés ez. De tényleg alul vagyok fizetve?


2022. febr. 1. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltetlenul. Biztos van ceg ahol a netto 800-900 kornyeket megkaphatod ha ugyes vagy es jol is interjuzol, de ha a munkad nem stresszes es viszonylag hamar el tudod végezni akkor eleg jo helyed van. Nem biztos megeri valtani egy helyre ahol tobbet fizetnek de 8-9 orakat kell nyomjad es kiegetnek.


Mindenesetre menj el par interjura, nézd meg hol mennyit ajanlanak, abbol semmi bajod nem lesz

2022. febr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%

Én fele ennyi tapasztalattal többet kapok. De nem is ugyan annál a cégnél vagyok ahol kezdtem. A munkamennyiség pedig nem temet maga alá. Szóval szerintem igen, keveset kapsz.


Nézz körül a piacon vagy kérj emelést.

2022. febr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

Papir nélkül, +1 év tapasztalattal, nettó 680 körül keresek cafival együtt és szerintem, alul vagyok fizetve de most 1-2 évig más a prioritás.

Szerintem te is alul vagy fizetve, valts munkahelyet.

2022. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Bruttó 1.2 milliónál kellene járnod. + cafeteria
2022. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
szerintem teljesen rendben van, nincs olyan, hogy "ennyinél kéne járnod"
2022. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Itt mindenki papír és képzettség nélkül, egy éves tapasztalattal keres nettó 7-800 ezreket, of course. Get use to it, my dear friend!
2022. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a bruttóm annyi, mint neked a nettód, szóval ha te alul vagy fizetve, akkor én mit szóljak? Én ott rontottam el, hogy előtte 7 évig voltam egy multinál és nem voltam képben a valódi fizetési sávokkal és nem mertem sokat kérni.

Most próbálok majd emelést kérni, de kérdéses. Sokkal többet is kaphatnék máshol, de szeretem ezt a helyet, laza a meló és jó a kollektíva. Nem szakadok meg a melóban.

Azt javaslom neked is, amit én csinálok: nyitott szemmel járok és ha látok jó ajánlatot LinkedIn-en vagy máshol, azt megpróbálom.

2022. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó 4 év után ez a fizetés. Ha váltanál, akkor valószínűleg egy jelentős emelést kapnál. Viszont azt mondod, napi 4-6 óra alatt meg vagy vele. Szóval gondold végig, hogy mi a fontosabb, a mostani "kényelem", vagy pedig a +200 ezer Ft. Minden élethelyzetben más és más a fontos. Pl. családapaként, ha a párod is keres mellé, akkor jó, hogy a gyerekeknek van apja, és nem dolgozol látástól vakulásig.
2022. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Azonos cégnél nehéz évek után többet kapni. Ha váltasz egy új cégre, akkor simán duplázhatsz is. Az, hogy ennyit keresel, nevetséges.
2022. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan keresnek lehetőségeikhez képest keveset IT-ban, mert nem tudják, mit érnek jelenleg a piacon és nincs semmi tárgyalástechnikai tapasztalatuk. Így lehet 4-5 év tudással dolgozó seniorokat junior béren futtatni (ahogy téged is). A cég ügyes, te meg örülsz, hogy nem kell dolgoznod annyit, miközben egy lakás árával károsítanak meg éves szinten. Mindez azért, mert félsz váltani, és félsz normálisan dolgozni. Végülis mindenki jól jár, ők jó szakembert kapnak 50%-os áron, te alig dolgozol. A gond az lesz, hogy nem is fejlődsz és minél több időt töltesz egy helyen, annál kevésbé fogsz váltani, mert vele együtt csökken az önbizalmad is, így ahogy telik az idő, egyre többet nyernek rajtad. A cégnek gratulálok.
2022. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!