Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 24 évesen nettó 300 ezer...

24 évesen nettó 300 ezer forint vidéki megyeszékhelyen jónak számít?

Figyelt kérdés

4 éve dolgozom, eleinte gyakornokoskodtam. Van saját hitelmentes panel lakásom(ebben nyilván segített a család) és egy 2 éves autóm hitel fizetése mellett.

A további célom, hogy visszadjak minden hónapban a szüleimnek valamennyit, vagy legalább bevásároljak nekik és egy kertes házat szeretnék valahol néhány év múlva.

Mennyire lesz elég ez a fizetés? Nagyon szeretem a munkahelyem, de úgy érzem váltani kell lassan, hogy a jelenlegi árak mellett.

Az én helyzetem milyennek számít Magyarországon? Mennyit kellene keresni, hogy tudjak hosszú távon rendszeresen gyűjteni házra?



2022. jan. 27. 23:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
Számolj utána.
2022. jan. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem sokat árulsz el. Ha 4 éve eladó vagy a Coopban, jó fizetés. Mit dolgozol?
2022. jan. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Imádom ezeket a kérdéseket.


Sokan a minimálbérnek megfelelő összegeket visznek haza és még egy saját függönyűk sincs, mert 30-35 évesen még mindig albérletben laknak.


Szerinted jónak számit az a 300 ezer forint NETTÓ fizetés? 24 évesen tud már eldönteni.

2022. jan. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, ha heti 80 órában programozol érte akkor ez egy nagyon gyenge sőt szánalmas fizetés, hogyha répát pucolsz érte heti 4 napi napi 3 órában akkor viszont kiemelkedő. Annyira tudok színvonalasan válaszolni amennyire a kérdés is az.
2022. jan. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Egyedül egy tehermentes lakásban nem olyan rossz, bár nem is kiemelkedő.

Kocsira mennyit fizetsz? Én is 24 évesen vettem új kocsit anno, akkor a fizetésem 20%-a volt a törlesztő.

2022. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
Az mindenképp jónak számít, hogy van egy tehermentes ingatlanod 24 évesen.
2022. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Értem, hogy a fidesz is miért tud nyerni.

Ilyen agyhalottakkal van tele az ország, mint amilyen a kérdező.

2022. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
#7: Miért is agyhalott a kérdező? Teljesen normális kérdést tett fel, kifejtette, ráadásul jó helyesírással, központosítással írta, ami az itteni kérdések 90%-ára nem jellemző.
2022. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

Kedves 8-as válaszoló!


Azért agyhalott, mert annyi esze nincs, hogy utánanézzen az élelmiszer áraknak, a lakhatási költségeknek (bérleti díj, stb.), lakások, házak, szolgáltatások árainak. Így lenne viszonyítási alapja.

E helyett feltesz egy felszínes, bugyuta kérdést, mert alapvető dolgokkal nincs tisztában. Ezért agyhalott!


Te (is) vagy az élő példa, hogy az értelmi képességed csak a helyesírás ellenőrzéséig terjed.

2022. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
24 évesen én még diákmunkáztam egyetem mellett ennek az összegnek a harmadáért. Saját lakás kilátásban sincs azóta sem, pedig már többet keresek mint nettó 300.
2022. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!