Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Legjobb rulett módszer?

Legjobb rulett módszer?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a legjobb hosszútávon nyerő módszer online ruletten a mértékletesség, tehát h. előre megszabod, hogy a napi nyereményed max 100 euró lesz ( vagy 10 ha kisebb a tét) és a lényeg, hogy ahogy elérted azt, nem mész tovább...szval kihasználod a nyerő szériát vagyis az első 5-10 percet....
2010. szept. 8. 21:58
 1/10 Biggus Dickus ***** válasza:
100%
Nincs hosszú távon nyerő módszer. Ha lenne, a kaszinók már csődbe mentek volna.
2010. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Szerencsjáték, így nincs nyerő stratégia. Elméleti szinten a Martingate stratégia biztosan nyerő feltételezve, hogy nincsenek korlátozások és korlátlan a finanszírozási lehetőséged.


Amit hallottál az nem igaz, ugyanis semmi különbség nincs a második 5-10 perc és a következő napi első 5-10 perc között, vagyis a kihagyásnak nincs jelentősége.

2010. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Martingale-t akartam írni
2010. szept. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ruletten egyetlen nyerőstratégia ha te adod a bankot. Többit felejtsd el.
2010. szept. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Martingale miatt legtöbb helyen asztallimit van.Rulett nyerőautomatán viszont nincs,ott lehet vele nyerni.Csak ha szopóágon kezdesz sok idő mire visszajön a pénz.
2010. szept. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát azért ezekre rácáfolnék... oké valóban így van, az igazi kaszinókban, ott tényleg CSAK a szerencsén múlik minden... de aki már elég régóta online kaszinózik, az tudja, hogy ott úgy van kitalálva, hogy a játék kezdetekor még többet "hagy" nyerni a gép...


én nem mondom, hogy csalnak az online kaszinók, de ez tény...

2010. szept. 9. 23:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Én viszont mondom... Az egyik ilyenen résztvettem volt egy nyerőgépre 3 ingyen pörgetés minden friss regelőnek.

Mákom volt nyertem vele 20 Eurót. Nah mondom nincs veszteni való kipróbálom a híres rulettet.

Vannak tétnélküli pörgetések ... 1,5 percig csak így pörgettem max 4szer volt olyan hogy ugyan az a szín jött ki. amint elkezdtem játszani baromi érdekes... 8szor!!

Az elején ha nyersz akkor hagyd abba... hagy főjjenek a levükben... Hja és 0,50 Eurókat tettem fel és pff... nagyon pofátlanul dobálta az ellenkezőjét már csak azért is a gép.


És ezt adja tovább mindenki tegyétek ki oda ahova csak lehet! hát nehogy már ... pofátlanság...

2010. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ez a duplázós módszer a legjobb, habár nyilván van ahol már szűrik... És direkt nem az jön ki ez az online kaszinók baja, bár biztos van ami hiteles.
2011. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 laciku válasza:

ha pénz kell akkor csak regelj ide itt meglátod a számládat ott lessz rajta egy 500$-os e-mail


[link]

2012. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

A martingale módszer hosszú távon nem jó... már láttam olyat hogy egymás után 10 ugyanolyan szín volt.+ valamelyik kaszinóban még a minimum és a maximum limitet is szabályozzák hogy ne lehessen ezt kihasználni.

Én ismerek kb 10 módszert (de biztosan van ennél több is)

ami mindig szokott naponta 10-20 eurót hozni ami valljuk be nem kis pénz egy nap.

Szerencsejáték nem csak a szerencsén múlik vagy csak kis mértékben (persze csak rulettről beszélek).

2014. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!