Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen elszabadult árak és...

Ilyen elszabadult árak és infláció mellett meddig lesznek tarthatóak ezek a bruttó 200 körüli bérek? Most hogy 200-at vagy 220-at ad egy cég oly mindegy szinte

Figyelt kérdés
Az elszivárgás meg folyamatos.
2022. jan. 6. 12:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
84%
Nem tudom,de ez a béremelés, az áremelésekhez képest csak alamizsna. Az a baj,hogy birka nép a magyar.
2022. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Pont ez a lényeg, hogy leértékelődjön a fizetésünk és a megtakarításunk.
2022. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem már 2 éve nem volt elég ennyi pénz, pedig egyedül élek, kész csoda hogy vannak még családok ebben az országban...


Engem most rúgtak ki amúgy, de ott is ennyit fizettek, nagyon más választásom nincs el kell mennem innen.

2022. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"és a megtakarításunk."


Az én megtakarításommal semmi se történhet mert nincs.

2022. jan. 6. 13:02
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván bármelyik cég adhat több pénzt a munkavállalóknak, nincs korlátozva a dolog.
2022. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az infláció világjelenség, persze lehet mi ezt is túlteljesítsük.
2022. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen elszabadult árak és infláció mellett meddig lesznek tarthatóak ezek a bruttó 200 körüli bérek?"


Amíg lesz ember, aki dolgozik annyiért.

2022. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Amíg lesz ember, aki dolgozik annyiért."


Pont ezért írtam hoyg lassan ez sem igaz mert szivárognak el újak nincsenek egy ideig óráig lehet mértéktelenül túlóráztatni de egyszer ennek is vége.

2022. jan. 6. 13:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8

Mindketten tudjuk, hogy ez nincs így, ha a nagy átlagot nézzük. Én annyi embert láttam már szurkolni a volt munkahelye becsődölésénen, annyi embert láttam már kárörvendve várni, hogy vége legyen a cégnek azért, amiért ő is otthagyta őket.



Az esetek többségében nem lett így, ha pedig mégis, lett ahelyett a cég helyett 8 másik, aki ugyanígy viselkedik.

2022. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Kísérteties a párhuzam Magyarország és Kazahsztán között. Talán egyszer mi is megembereljük magunkat..
2022. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!