Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Norvégiába kiköltözni kb...

Norvégiába kiköltözni kb mennyi pénzzel lenne érdemes?

Figyelt kérdés
Én úgy 10.000€ körül számoltam, vagyis úgy ~100.000 norvég korona, először csak szobát bérelnék, de autót kellene vennem mert a munkámhoz fontos lenne, a szobák úgy 800€ körüli áron mozognak. Ez nem egy évi kiadásom lenne, csak induló tőke, meg hogy ne érjenek meglepetések :D Jól számoltam? Vagy esetleg még kicsit hozzá kellene adni?

2022. jan. 3. 01:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kizart, hogy 360.000Ft-nak megfelelő nok elég legyen az életre Oszloban.


Ez Budapesten is karcsú, ha egyedül vagy és lakást berelsz. Kocsival meg pláne.


Nagyjából havonta 20-25.000 NOK fog kelleni. Ennyivel számolj.


A fizetések is ilyenek átlagosan.

2022. jan. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
Én itt élek Oslo-ban, és valóban elképzelhetetlen, hogy 1000Eur vagy 10.000NOK elég legyen. Ha biztos munkára jössz ki, elég a 100.000 , bár számold hozzá, hogy sok helyen van 2 havi deposit ha lakást vagy szobát bérelnél. A normál életszínvonalhoz 22-23ezer NOK fog kelleni, ha tanult vagy és beszélsz angolul vagy norvégul elég elképzelhetetlen, hogy 25 alatt keress
2022. jan. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!