Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most fogok diplomázni, az...

Most fogok diplomázni, az álláskeresést előre elkezdhetem így?

Figyelt kérdés

Január közepén fogok lediplomázni. Már elkezdhetem beadni az önéletrajzomat különböző helyekre vagy pedig muszáj várnom amíg kézhez kapom a diplomát?


Ha elkezdhetem így, akkor az önéletrajzban hova kell feltüntetnem, hogy január 20. körül fogok lediplomázni?



2021. dec. 28. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Munkakeresésnek nem feltétele a diploma


CV:


Tanulmányok:

2019-(2022 január) kohómérnök - Miskolci Egyetem

2021. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Mire behívnak interjúra, már kb túl is vagy az államvizsgán (vagy bármit is értesz azon, hogy január 20 körül diplomázol).
2021. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül elkezdheted. De. Én azért nem zúdítanék be egy rakat CV-t mindenhova, mert záróvizsgára készülés közben a közvetítők és HR-esek keresni fognak telefonon, ami meg fogja osztani a figyelmed. Félig már a leendő munkára fogsz koncentrálni, ami hátráltathat a tanulásban. Nyilván lehet ezt kezelni, de ha január közepén záróvizsgázol akkor ezen a 2-3 héten már nem múlik semmi. Koncentrálj a vizsgára és a védésre. Majd utána pályázol.
2021. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! Igazából már felkészültem az államvizsgára, ezért gondoltam arra, hogy egy pár helyre beküldöm a CV-t. Van egy állás ami nagyon tetszene és igazából félek, hogy addigra már betöltik. Ezért tettem fel a kérdést! :) Még egyszer köszi!
2021. dec. 28. 10:41
 5/5 ascelpius ***** válasza:
87%
Nyugodtan, végzés idejének tüntesd fel januárt és dobhatod is be az önéletrajzot
2021. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!