Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elfogadni a kevésbé jó, de...

Elfogadni a kevésbé jó, de biztos ajánlatot vagy várni a bizonytalan, de jobb ajánlatra?

Figyelt kérdés

Kaptam egy állásajánlatot, pénzben igazából megadnák, amit mondtam és nem is tűnik olyan rossz helynek sem, viszont kisebb cégről van szó, nincs nagy "neve" és a munkakör sem feltétlen az, amivel hosszutávon nagyon foglalkoznék.


Ezen kívül van még egy folyamatban lévő dolog, ahol már megvolt az utolsó forduló és már csak egy döntés lesz, valamikor január közepe/vége felé. Persze itt még nincs ajánlat, de pénzben valószínüleg hasonló lenne, talán picit több (+ itt vannak béren kívüli juttatások is), viszont jóval ismertebb és az én hosszútávú karrierelképzeléseimbe is jobban beleillik. Van még egy utóbbihoz hasonló nagy cég, de ott csak január elején lenne az utolsó kör, szóval az még bizonytalanabb.


Elég nehéz helyzet, régóta keresek munkát és jó, hogy legalább van ez az ajánlat, csak mi van, ha igent mondanak a másiknál? Hiba lenne azért azt is visszautasítani.


Privátba szívesen leírom melyik cégekről van szó, ha valakit érdekel.



2021. dec. 22. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre való a próbaidő.

Elmész dolgozni, aztán meglátod, hogy tetszik-e a cég.


Ha közben a másik helyre is felvennének akkor majd elődöntöd, hogy mi a jó neked.

2021. dec. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Probaido alatt felmondasz, max.
2021. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kulcsszó, amit keresel: próbaidő
2021. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szemét dolog, de elfogadod a biztosat, és ha a másik jobban tetsző is felvenne, akkor próbaidő alatt felmondasz, az azonnali, és másnap mehetsz az új helyre.
2021. dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!