Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet a reális bér...

Mennyi lehet a reális bér igényem?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok, eddig nem dolgoztam Magyarországon . (könyvelő szakmát megszereztem és utánna kimentem Ausztriába és 5 évet ott dolgoztam.


Következő nyelveket beszelem;

- Magyar (anyanyelv)

- Szerb ( c1 - felsőfok )

- Horvát ( c1 - felsőfok )

- Bosnyák ( c1 - felsőfok )

- Német nyelv (b1) középfok

- Angol (a1) alapfok


Dolgoztam már eggyütt emberekkel, jó a kommunikációs készségem, autóval és b1 jogosítvánnyal rendelkezem.


Munka kölcsönző irodába keresnek adminisztrátor pozícióba embert, feltétel a felsőfokú Szerb és Bosnyák nyelvtudàs .+ jogosítvány + adminisztrációs készség


Interjúztatni nekem kellene, havonta 1x Szerbiában és havonta 1x Boszniában, munkaidő heti 5 nap (H/P), napi 8:9 órában .


További feladatok:

- hivatalos szervek felé intézni a dokumentumokat ( bank, nav, OEP, stb- fordítás szemelyesen )

- ki és beléptető papírok intézése

- orvosi vizsgán való fordítás

- hasonló tevékenységek


Nemtudom mennyit kérhetnék el, eddig Ausztriában dolgoztam, tudom, hogy a kettő ország bérek alapján köszönő viszonyban nincs egymassal, de nem szeretnék reál összeg alatt mondani.


( az utazási és egyéb költségeket elméletben terítik )

Szóval 300k nettóra gondoltam .


Édesanyám már nyugdíjas, de szerinte 350 nettót röhögve elkerhetek, mivel egy alkalmi fordító 50/100.000 elkér egy kölcsönző cégtől .


Ti mit mondatok ?


2021. dec. 21. 22:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már 40%? Balkán kutatással is foglalkozom, a bosnyák és a montenegrói is gyakorlatilag nemzetileg “kreált”
2021. dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Honorius válasza:
Délnyugati régióba egy rossz csoportvezető keres 300-350ezret, aztán se nyelvet nem beszél, se nem szaladgál országokat fel alá. Ha adnak telefont, autót, állják a kaját akkor még azt mondom ok a 300-350.
2021. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

És ha nem ?

Csak az utazások áràt terítik ?

( külföldi utazást 100%-ban, belföldi ingázás 15ft/km)

2022. jan. 1. 10:44
 14/15 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mennyit ajànlottak, kíváncsi vagyok.
2022. jan. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Honorius válasza:
Érdemes lenne kiszámolni egy hónapot(vagy inkább fél évet), autókopás, ha saját autóval mész… egy olajcsere átlagos autónál 20k ha az ügyintézésektől kezdve mindenhova azzal mész akkor pikk pakk elröppen a 10-15k km. Ezt fedezni is kell. Telefonálgatás, ha korlátlan hívás/internet opciót váltasz az is szerintem havi 10ezer körül mozoghat. Saját lakásban fogsz lakni vagy albérletben? Mai világban az is egy 100as alap hangon. Kaja 60-80ezer… matekold ki mennyi pénz kell egy hónapra, és mennyit szeretnél félrerakni. Ezekhez mérten próbáld meg a fizetést beállítani magadnak, ha elég a 350 akkor mondj annyit :)
2022. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!