Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet a reális bér...

Mennyi lehet a reális bér igényem?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok, eddig nem dolgoztam Magyarországon . (könyvelő szakmát megszereztem és utánna kimentem Ausztriába és 5 évet ott dolgoztam.


Következő nyelveket beszelem;

- Magyar (anyanyelv)

- Szerb ( c1 - felsőfok )

- Horvát ( c1 - felsőfok )

- Bosnyák ( c1 - felsőfok )

- Német nyelv (b1) középfok

- Angol (a1) alapfok


Dolgoztam már eggyütt emberekkel, jó a kommunikációs készségem, autóval és b1 jogosítvánnyal rendelkezem.


Munka kölcsönző irodába keresnek adminisztrátor pozícióba embert, feltétel a felsőfokú Szerb és Bosnyák nyelvtudàs .+ jogosítvány + adminisztrációs készség


Interjúztatni nekem kellene, havonta 1x Szerbiában és havonta 1x Boszniában, munkaidő heti 5 nap (H/P), napi 8:9 órában .


További feladatok:

- hivatalos szervek felé intézni a dokumentumokat ( bank, nav, OEP, stb- fordítás szemelyesen )

- ki és beléptető papírok intézése

- orvosi vizsgán való fordítás

- hasonló tevékenységek


Nemtudom mennyit kérhetnék el, eddig Ausztriában dolgoztam, tudom, hogy a kettő ország bérek alapján köszönő viszonyban nincs egymassal, de nem szeretnék reál összeg alatt mondani.


( az utazási és egyéb költségeket elméletben terítik )

Szóval 300k nettóra gondoltam .


Édesanyám már nyugdíjas, de szerinte 350 nettót röhögve elkerhetek, mivel egy alkalmi fordító 50/100.000 elkér egy kölcsönző cégtől .


Ti mit mondatok ?


2021. dec. 21. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Édesanyádnak igaza van. Elég komplex amit várnak tőled és neked ez meg is van.
2021. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van, de sokkal többet nem adnak szerintem, mert maga az adminisztráció nem túl komplex, a két nyelv ami szükséges meg közel teljesen ugyanaz (ha mondjuk szerbül és hollandul kellene tudni, az más tészta…)
2021. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

# 2


A szerb és a bosnyák 30-40 százalékban eltér, ez mellett tudok még nyelveket .


Szerintem 250/300 nettó reális .

2021. dec. 21. 23:15
 4/15 ascelpius ***** válasza:
92%
Ha ez a munka Budapesten van akkor én bruttó 500k +/-3%ot mondanék, bármiféle rossz érzés nélkül
2021. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
35p nettó szerintem reális.
2021. dec. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Nettó 400.000/450.000
2021. dec. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Nettó 400-at is szemrebbenés nélkül kérhetsz. Ezek nem olyan nyelvek, amire minden sarkon találnak embert.
2021. dec. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Bosnyák nyelv nem létezik, szerb és horvát pedig kb ugyan az...
2021. dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves 8#

Ekkora baromságot ne írj kérlek .

Mint irtam a nyelvek között kb 30/40%-os eltérés van.

Annak aki nem beszéli, talán be tudod mesélni ezt, de aki beszéli az jót nevetett most rajtad.

Mivel mind3 nyelv a szláv nyelvcsaládhoz tartozik, így annak aki nem beszéli, de hallja az valószínű azt szűri le hogy azonos nyelvek, pedig közel sem.

2021. dec. 22. 11:38
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerbhorvát nyelv létezik több évszázada, csak Jugoszlávia felbomlása után kezdtek nacionalista okok miatt külön nyelvként tekinteni ezekre, kb ennyi erővel van montenegrói nyelv is...
2021. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!