Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaajánlat: 4 órára bejelent...

Munkaajánlat: 4 órára bejelentve a fél minimálbérért, a valós munkaidő 8 óra de semmit se adnak rá, vagyis 8 óra fél minimálbérért? Na milyen ajánlat?

Figyelt kérdés
2021. dec. 11. 11:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha írásban kaptad akkor lehet a hatóságokhoz fordulni, ha nem akkor meg senki se hiszi el. 🤷🏻‍♂️
2021. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

"Ha írásban kaptad "


nyilván írásban adják, világos...

2021. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a telefonszámukat is tiltó listára raknám. :)
2021. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én ennyit reagálnék rá:

[link]

2021. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

vannak emberek akik viszont más opció nem lévén vállalják.


hinnéd azt hogy a helyi zöldséges feketén hórukkembereket alkalmaz, de heti 7 nap bejelentés semmi és 3-4000 kp-t ad a kezükbe? És heti 7 nap mennek, már hajnali 6kor pakolnak, napi 4-5-6 órákat napi 3000-ért?


Valóság.

2021. dec. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

5 meg is érdemli.

Miért nem tanult, miért nem tanul most, miért nem megy szakszervezetbe, miért nem jelenti fel, miért dolgozik ott.


Nincs más lehetősége?

Miért nem költözik el?


Aki ilyen, meg is érdemli 🤷🏻‍♂️

2021. dec. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#5: Nem tudom elképzelni, hogy valaki ennyire hülye legyen, már bocsánat. Az egy dolog, hogy nem tanult és nem ért semmihez, de rengeteg hely van, ahova felveszik minimálbérrel, bejelentve.

És természetesen sosem késő tanulni, de hát aki ennyit sem fog fel, azzal nincs mit tenni.

2021. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Napi Balázs.


Ha ilyen formában is vállalod, megérdemled.

2021. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szar és nem fogadnám el, hanem kiröhögném az illetőt, hogy keressen más csicskát.
2021. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#6!


Van akinek nincs megtakarítása, mert nem keresett annyit, hogy tartalékoljon. Van ilyen, el kell fogadni. Ha feljelenti, mit ér el vele? Semmit. Ja, hogy én nem voltam ilyen helyzetben? De voltam, tapasztalatból beszélek. Megint más kérdés, hogy tudtam változtatni rajta. Hogy milyen áron? Nem volt egyszerű.

2021. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!