Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen végzettségű, tudású...

Milyen végzettségű, tudású emberre lesz szükség az elkövetkező 10 évben?

Figyelt kérdés
Pályát szeretnék módosítani, mert nem tudok megélni. Eü végzettségem van, de nem akarok az Eü-ben dolgozni. Tippek?

2021. dec. 4. 19:23
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
20-es köszönöm a választ. Én is ezt látom, hogy mindenki IT-zik, de senki nem beszél a piac telítődéséről...
2021. dec. 5. 10:42
 22/29 anonim ***** válasza:
65%
20-as vagyok. Nyugodtan írj rám, ha többet szeretnél tudni az IT-ról, mindkét oldalt látom testközelből (párom IT-s, épp munkahelyet váltani készül én meg SSC-ből mentem az építőiparba).
2021. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
#22 kár hogy fele butaság annak amit írtál, de legalább elhiszed hogy okosságokat írtál. :D
2021. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
27%

Kár, hogy nem dolgoztál még SSC-ben, ahol a munkafolyamatok 80%-át ki tudná váltani valami gyengébb AI is, csak ugye megéri biorobotokat tartani, mert fizetik az adót meg költenek. De nem lesz ez mindig így.

Az sem butaság, hogy ha a 14 éves kínai gyerek olyan gyorsan programoz, amilyet egy 35 éves senior programozó fel sem fog, akkor miért érné meg a 35 évest alkalmazni?

2021. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
45%
#24 Kár hogy dolgoztam már SSC-ben, kár hogy olyan hülye vagy hogy hihetetlen.
2021. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
22-es, ha azt gondolod, hogy butaságot ír, akkor indokold meg, semmi ok nincs a másik sértegetésére. Konstruktív választ adott nekem, amit köszönök.
2021. dec. 5. 14:21
 27/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok, olvasgattam a korábbi válaszokat. Egy kérdésem lenne hozzátok, én jelenleg mesterhallgató vagyok egyetemen, Ellátási lánc menedzsment szakon. Voltam félévet gyakornok egy nagy német cégnél (nem SSC) és most féléve vagyok gyakornok egy SSC-nél. "Ugródeszkának", gyakornokként jó az SSC vagy így is offoljam?
2021. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#24 A 14 éves kínai gyerek még gyerek. Az még ált suli 8. osztály. Teljesen megbízhatatlan, semmi felelősségérzete, 0 soft skillek. Nincs semmi projekttapasztalata, sehol nem találkozik olyan munkafolyamatokkal és problémákkal, mint munkahelyen. Az hogy gyorsan kódol, pont nem érdekel senkit, tökre nem arról szól ez a szakma, meg maradjunk annyiban, hogy ő nem éppen a munkahelyi elvárásoknak megfelelően programoz és nem olyan nagy kódbázisokon.


Közben pont az a legnagyobb baja az IT szektornak, hogy 30 felett sokan váltanak fejlesztésről valami manager / lead / egyéb támogató szerepkörbe. Aki meg marad fejlesztésben azt jó fizetéssel és egyéb extra kiváltságokkal megtartják a cégek. Nagyon nehéz átcsábítani a 10+ év tapasztalatos embereket új helyre, kicsi a mozgás a piac ezen szintjén.

2021. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Prostituált
2021. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!