Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy kereshet egy aránylag...

Hogy kereshet egy aránylag fiatal bruttó 1 millió felett?

Figyelt kérdés

Komoly nem értem, hogy lehetnek ekkora különbségek a fizetések között.

A volt munkatársam pár évvel idősebb nálam (én 27 vagyok), 1 hónapja váltott melót, mint utólag kiderült dupla annyi fizuért. Ennyire pótolhatatlan óriási elme azért nincs, angolul beszél és junior projektmenedzser volt előtte.



2021. dec. 3. 16:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
27 vagyok és 600e-1.5m között keresek a vallalkozasomban, media/kreatív területen. Egyáltalán nem nagy kunszt elérni, még keveslem is, úgy érzem többre is képes vagyok.
2021. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Dzsoki ***** válasza:
67%
Kérdező!Nem értem a kérdést.Egy hónapja váltott melót.Vagyis,egy másik céghez ment el dolgozni.Nem pótolhatatlan,de szerencsés.Például,akkor jelentkezett,amikor arra a feladatra,nagyon kellett kolléga.Akkor munkatárs.Egyébként,komolyan nem értelek.Nem tudod,hogy mit jelent a piacgazdaság?Ugyanabba a beosztásba,még háromszoros,négyszeres stb különbségek is lehetnek.Másik cégnél.
2021. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6%

"600e - 1,5m forint lazán megkereshető"


HAHA, jó vicc volt :D


Álmomban se tudnék Magyarországon ennyit keresni. Talán nyugaton, de ott meg a megélhetési kiadásokat leszámolva meg ugyanott vagyok..


21 vagyok, de eddig nettó 300k volt a legnagyobb amit kerestem egy hónapban IT-s végzettséggel és angol nyelvvizsgával.


De ha van valami titka avassatok be, én is szeretnék "potom" 600 ezret keresni.

2021. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#13:


21 évesen nem valószínű, hogy van annyi munkatapasztalatod amivel kereshetnél ilyen összeget, ez igaz. Te is leszel majd idősebb, bár a "IT" végzettség nem létezik, így más sem fog pontosabbat mondani mire koncentrálj.

2021. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
15%

A képlet egyszerű. Le kell szállni a földre és nem ábrándozni ilyen lehetetlen pénzekről, mint 600eFt-os fizetés.


Ha ilyenről álmodsz menj ki nyugatra, de a magasabb megélhetési költségek miatt örülj, ha ugyanannyira jössz ki a végén, mint itthon. Az élet nem habostorta!

2021. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!