Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy kereshet egy aránylag...

Hogy kereshet egy aránylag fiatal bruttó 1 millió felett?

Figyelt kérdés

Komoly nem értem, hogy lehetnek ekkora különbségek a fizetések között.

A volt munkatársam pár évvel idősebb nálam (én 27 vagyok), 1 hónapja váltott melót, mint utólag kiderült dupla annyi fizuért. Ennyire pótolhatatlan óriási elme azért nincs, angolul beszél és junior projektmenedzser volt előtte.



2021. dec. 3. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Jó helyre kell bekerülni, vagy külföldi céghez ahol nem gond a magyar home office.


Ezek a számok csak magyar fizetésekhez képest hangzanak nagynak, nyugatihoz képest elenyésző.

2021. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
28 eves vagyok, budapesten 1.5 bruttot keresek, mellette a befekteteseim hoztak iden 20 milliot, nem lehet hogy csak nem vagy tisztában a piaccal es a sajat ertekeddel?
2021. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

én is junior pm poziból váltottam 1 millás pozira igaz, már előtte is megkaptam a 700at, szóval én nem tudtam duplázni


29 évesen sikerült, az már annyira nem fiatal szerintem

volt már 5 év iparági tapasztalatom, és jól beszélek angolul

2021. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

bruttó 1 milla az semmi, egy rosszabb hét alatt megkeresi egy szakmunkás


- minden gyakorikérdések válaszadó

2021. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem sokszor az a baj, hogy a magyar munkavállalók ilyen szolga mentalitással dolgoznak.

A 2. Nem mond hülyeséget, nincsenek tisztában az értékükkel és a lehetőségeikkel és inkább mindent elfogadnak úgy, ahogy van. A HR-nek alacsony bérigényt mondanak, nem kérnek fizetés emelést, előléptetést stb. Nem mernek váltani.

Szerintem ez a legnagyobb baj. Nekem olyan ismerősöm is van aki bruttó 900-at keres diploma nélkül egy multinál. Beszél 2 nyelvet, de nem pótolhatatlan a tudása, mégis jól el tudja adni magát.

Sok diplomás aki jól helyezkedik simán tud kérni bruttó 1 millió feletti fizetést.

2021. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
5. Vagyok: 30 alattiakra gondoltam
2021. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

[link]

Brutto 1 millat mar egy junior is kereshet siman bizonyos teruleteken.

2021. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen világot élünk..


Haver autószerelő, 21 évesen elment jelentkezett egy munkára, megfelelt, de a munka Németországba lenne, nem volt neki probléma, 2700 eurót kapott nettóba havonta

2021. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen, de ebben az országban a diplomások 10% se keresi meg, nem hogy 40 év alatt...

Hiába jó valaki a szakterületén, hiába beszél nyelveket, azért van egy bizonyos összeg ami felett pár csókos emberen kívül nem kaphat meg.

2021. dec. 3. 17:29
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Hát azért az nettó kb 600 ezer forint. Nem olyan brutális összeg, hogy csak csókosok keressék meg.

De IT-s multinál ez egy elég basic bérigény, amitől senki nem ájul el.

Nekem Budapesten közgazdász, biomérnök, informatikus, orvos, fogorvos ismerőseim is keresnek legalább ennyit 30 éves korukra.

2021. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!