Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik fizet jobban? Hol jobb...

Melyik fizet jobban? Hol jobb dolgozni? Meki,Kfc,Burger king?

Figyelt kérdés
Meki,kfc,burger king, fizetés, munka

2021. nov. 9. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan szarul fizet mind.

Ezek a gyorskajáldahálózatok gyakorlatilag a tapasztalatlan iskola mellett dolgozni akaró fiatalokból élnek, akik elmennek hozzájuk a szar munkakörülmények és a szánalmasan kevés fizetés ellenére is, mert a munkaidő kialakításában viszonylag rugalmasak.

2021. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

" a szar munkakörülmények"

Azért ez erős túlzás...

Jobbak a munkakörülmények mint egy autómosóban, vagy egy postán.

Kevesebbet is kell gondolkodni, megmondják mit hogyan várnak el és normálisan adóznak.

Tudomásul kell venni, hogy ez betanított vendéglátós segédmunka kevés pénzért.

2021. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindig minden munkahelynél lehet eggyel szarabbat is találni.

Ezen ne akadjunk fel.

Volt egy gyári meló annó ahol egy hetet dolgoztam, miután mondtam, hogy na jó én ezt nem, a melósok nagyrésze is csupa lepusztult cigó meg alkesz drogos, a másik kolegám akivel meg együtt kezdtem ott értetlenkedett, hogy miért akarom ott hagyni, hát milyen jó körülmények, ahhoz képest ahol előtte ő dolgozott. Ez ilyen.

2021. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind ugyanaz kb
2021. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Off kérdés de meki, kfc, burgerking helyeken muszáj kasszáznia ?
2021. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
kasszázni*
2021. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugy értem hogy lehet simán "csak" konyhára menni stb ?
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Hát én mekibe dolgozom egyből kasszára tettek sose voltam Konyhán akik más mekibe dolgoznak meglepődtek de nallunk van aki kervenyezte h csak konyhan legyen

2021. nov. 16. 11:33
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8

Hát ha mennék, akkor én is csak konyhára...köszi a választ :D

2021. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Mennyi az annyi? Nálunk most nyílik majd étterem, gondolkodom, hogy elmegyek oda dolgozni - a mostani melóm maga jó - de a munkatársak miatt gyűlölöm és minden reggel gyomorgörcs.
2021. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2