Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Probléma, ha nem vagyok...

Probléma, ha nem vagyok bejelentve munkahelyen? Mik a kötelezettségeim így?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok és megkapom rendesen a fizetést

Nyugdíjasként meg kitudja mi lesz még, de úgyis dolgozni kell mellette

Tb meg fizethető kézileg is

Más van?


2021. okt. 29. 19:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

3-as

én is úgy vagyok vele, hogy keresem a pénzt, kifizetik, a főnököm nagyon bírom, ő is engem a hozzáállásom miatt, meg mivel ott van neki, hogy nehéz jó embert találni, ezért meg fogom kapni mindig a fizetésem.


TB? nem egy nagy vaziszdasz befizetni magamnak azt a 7300 ft-ot havonta... amúgy meg egészségesen kell élni balesetek nélkül és akkor nem szorul rá az ember, de mondom, fizetem magamnak.

Amúgy is sűrűn voltam munkanélküli.


álláskeresésre jogosultság az az, hogy munkanélküli segély?

Eddig se csináltam sose, mert mindig félretettem a pénzt és abból elvoltam, amíg nem találtam magamnak állást.


hitelképesség?

nem nagyon terveztem felvenni hiteleket...


nyugdíj?

nem érdekel, a minimálbéres fizetésem után úgyse kapok nagy nyugdíjakat szerintem és valszeg idősen is dolgozni fogok.

Inkább arra hajtok, hogy idős koromban is tudjak rendesen mozogni meg tenni a dolgom és ne szoruljak rá a "nyugdíjra"

illetve gyűjtöm a pénzt is magamnak.


amúgy is... 50 évet kéne egyhuzamban dolgozzak, hogy legyen nyugíjam és vagyok 25? dolgoztam eddig max 3 évet össz... szóval felejtős. :D


"bármikor úgy dönthetnek hogy nem kapsz fizetést"

ez igaz lehet, de mondtam, hogy bírjuk egymást a főnökkel. Csak nem hagy sz@rban. Ha meg igen úgy jártam. Gyűjteni kell a pénzt, nem felélni... meg nem függni a segélyektől.


társadalmi problémák?

mit tegyek egy ilyen társadalomért? nem nagyon érdekel ez a társadalom már régóta, mert menthetetlen szerintem. Mindig próbáltak árrébblökni a legtöbben, a munkakörnyezetemben meg mindig kijövök az emberekkel, legalábbis igyekszem.

Nem rajtam fog múlni a társadalom problémája, már akkor is béka feneke alatt volt a társadalom, mikor megszülettem.


Suliban meg nem tanultam ezekről semmit, meg senki nem mondta, hogy ezekre a dolgokra figyelni kéne.


Eleve örülök, hogy a korona időszak után szereztem magamnak egy munkát, ami ki is fizet. Majd pont a bejelentés miatt aggódok én is...

Velejéig romlott dolgok zajlanak ebben a világban.


Fölös a 3-ast leszavazni szerintem, bár nem hiszem, hogy pont a szavazatok érdeklik, de megnyugtat, hogy vannak rajtam kívül még hasonló emberek.

Amúgy meg volt tb elmaradásom, százezer kb?

fogtam és fizuból visszafizettem

hú de nagy dolog... :D

tehát nem vagyok én olyan "fekete" ember attól, hogy nem jelentettek be, csak szeretek kicsit öntörvényűen élni.

Ha lesz valami ötletem, szerintem 30évesen csinálok valami vállalkozást.

Gondolkodtam már rajta, de nem volt sok ötletem. Lehet nem lesz belőle semmi, de kitudja.

2021. okt. 30. 16:05
 12/12 A kérdező kommentje:
ja és igazából szülőkkel élek, nincs nagy bevételem, de félre tudok tenni. fölös elköltözni egyelőre.
2021. okt. 30. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!