Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 400 ezerből milyen életszínvon...

400 ezerből milyen életszínvonalat lehet hozni Budapesten?

Figyelt kérdés

A kérdés adott.

Vidéken lakom, 2 év múlva tervezek felköltözni Budapestre. 400-500as fizetésem lesz valszeg (szakmámból adódóan). Mire számítsak ennyi pénzzel? Azt tudom, hogy jó kis életszínvonalat lehet hozni azért ezzel, de azt is tudom hogy az albérlet árak horribilisak, meg ilyenek.



2021. okt. 11. 20:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
20: Azért hagyott el amit fentebb leírtam. Ez tény. Pont.
2021. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Tovabba 4 also-kozep kategorias sor es 4 vodkanarancs szinten hasonlo minosegi italbol, nem a felvagas kategoriaja. Inkabb az emlitett hely arainak mutatoja hogy mindez kozel 20 eft. Nem a Yellowban vagy Symbolban iszogatom a Chivast, csak egy alter koncerten a szutyok vodkat uditovel.
2021. okt. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!