Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A banki költségekre miért nem...

A banki költségekre miért nem ad a legtöbb munkáltató pénzt?

Figyelt kérdés

Mindenki elvárja, hogy legyen számla, és oda utalhasson, de azt senkit nem érdekel, hogy ez mennyibe kerül havonta.... Egy-egy kp felvétel is rengetegbe kerül...

Ez aztán a legális rablás...



2021. okt. 6. 08:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Megin egy ertelmisegi...


Kp felvetel ingyenes atmbol ha teszel nyilatkozatot 2 alkalommal max 150k forintig.


Szamla vezetesi dij nehany banknal ingyenes...

2021. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ad, úgy hívják, fizetés. Az bőven ki kell fussa.
2021. okt. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen miért veszed le a pénzt? A legtöbb banknál van olyan számlacsomag már, hogy ha készpénz NÉLKÜL bonyolítod a forgalmad közel kijössz nullába.
2021. okt. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
A második már megelőzött, de pont ugyan ezt akartam írni. Ad, a neve fizetés.
2021. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Az utazásod se 100%-ban téríti, csak 86%-ot. Azt is csak a helyközi közlekedésre, a helyit nem. De a kérdezővel abban egyetértek, hogy a bank a legpofátlanabb, fillérb@szó intézmény ami jelenleg létezik. Minden költséget rád terhelnek annak ellenére, hogy használják a pénzed amíg ott van náluk, hasznot húznak belőle, de nem abból fedeznék ezeket véletlenül se. A diákoknak bezzeg adnak sok kedvezményt, amikor nekik tényleg alig megy rá pénz, nekem meg rámegy havi nettó félmillió rendszeresen és úgy megsarcolják minden egyes tranzakcióval, havidíjjal, kártyadíjjal, mintha kirabolnának. Ráadásul csak úgy leemelik a számláról, nem az van, mint a közüzemi számláknál, hogy benyújtják a számlát, aztán ha minden oké akkor én fizetem ki, ha nem tetszik valami nem fizetek és reklamálok. Ők meg gyakorlatilag bármikor hozzányúlhatnak, aztán ha reklamálok utólag visszakapom, de addig sincs meg a pénzem. Ráadásul az egyik nagy bank miatt veszítettem el az előző állásom. Úgyhogy nagyon utálom őket, egy szükséges rossz, minimalizálom a velük való érintkezést amennyire csak lehet, de kikerülni sajnos nem lehet, mert ha dolgozol, a munkabért utalják.
2021. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Tőlem havi 2 ezret vonnak le kb a semmiért
2021. okt. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

@10:23


Ez melyik bank melyik számlacsomagja?

2021. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyibe? 150e ft készpénzfelvétel ingyenes havonta, max 2 részletben. A számlavezetés meg évente kb két ebéd ára. Kártyával pedig hazánkban már mindenhol tudsz fizetni kb.
2021. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A CIB-nél van nullás díjcsomag. Ajánlom figyelmedbe.

Tényleg 0, én használom. 2 teljes évig semmit sem vonnak le.

2021. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szét kell nézni, ha a fizud oda érkezik kb mindenhol elengedik a számlavezetesi díjat. Ingyenes készpénzfelvételi nyilatkozattal se banki, se tranzakciós költség nem terhel 150 ezerig max 2 részletben.

Bankkartyaval kb mindenhol lehet fizetni, szerintem felesleges egyáltalán levenni. Én nem is szívesen fizetek kpval, sokkal gyorsabb a kártya.

Max a kártya vezetési díjat fogják levonni, az 3-7 ezer között van évente a bankoknál. Nincs egy ökör ára havi szinten lebontva.

2021. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!