Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a gazdagság receptje?

Mi a gazdagság receptje?

Figyelt kérdés

A gazdagság receptjére próbálok rájönni, már hosszú hónapok óta. Ide is tettem fel ezzel kapcsolatos kérdéseket korábban. A válaszok enyhén szólva sem segítettek. Sőt, egyenesen félrevezettek.

Az állítólagos vállalkozók és "önerőből" gazdagodók sem tudtak megfelelő tanácsot adni nekem, csóró prolinak.


De én nem adtam fel és saját kútfőből próbáltam rájönni a recept néhány összetevőjére. A gazdagságnak van receptje. Vagyis hazudik az, aki szerint nincs recept. Vagy maga sem tudja, hogy létezik ilyen.(Ami nem azt jelenti, hogy igaza is van.)



EZ NEM TROLKÉRDÉS!!!

Ha valaki nem szeretné/tudja leírni a teljes receptet, akkor elég néhány konkrét ötlet.



De konkrét és hasznos legyen!

Nem a piaci résekre vagyok kíváncsi, mielőtt valaki ezt próbálná bemagyarázni. Még csak szakmát, szakirányt sem kell mondanod ahhoz, hogy konkrét legyél, mielőtt valaki ezt is próbálná bemagyarázni.



2021. szept. 11. 20:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%

Olyan nincs hogy x,y és z lépés után gazdag leszel.Túl sok tényező van amit nem tudsz befolyásolni,mikor milyen a gazdasági helyzet,válság van-e,milyen a kereslet az ötletedre stb.

Kell szakmai tudás,talpraesettség,kapcsolatok,kockázatvállalás persze ésszel stb.De sokszor az segít ha jókor vagy jó helyen,nincs egy mindig működő törvény amit használni lehet.

2021. szept. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
Növeled a bevételt, és nem elvered a többletet, hanem újra befekteted abba, ami a legjobban elhúz várhatóan.
2021. szept. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
9%
lopni, csalni, hazudni!
2021. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
alkalmazottként, aki várja a feladatot, hogy mit csináljon..így nem fogsz meggazdagodni.. itt kezdődik minden.
2021. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy meg tudod találni a receptet és ne mástól várd hogy megoldja helyetted
2021. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%
#14 az alkalmazottak látom leszavaztak.
2021. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Le, mert otthon meg fura módon elő tud jönni a talpraesettség sokkal jobban.
2021. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Korán kelni és bio smoothie-t inni, Brian Tracy könyveket olvasni és rengeteg jútúbos motivációs előadásokat hallgatni
2021. szept. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi a recept: a kiadásaid ne múlják felül a bevételeidet. Ha felül múlják, akkor az a szegénység receptje.
2021. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!