Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a gazdagság receptje?

Mi a gazdagság receptje?

Figyelt kérdés

A gazdagság receptjére próbálok rájönni, már hosszú hónapok óta. Ide is tettem fel ezzel kapcsolatos kérdéseket korábban. A válaszok enyhén szólva sem segítettek. Sőt, egyenesen félrevezettek.

Az állítólagos vállalkozók és "önerőből" gazdagodók sem tudtak megfelelő tanácsot adni nekem, csóró prolinak.


De én nem adtam fel és saját kútfőből próbáltam rájönni a recept néhány összetevőjére. A gazdagságnak van receptje. Vagyis hazudik az, aki szerint nincs recept. Vagy maga sem tudja, hogy létezik ilyen.(Ami nem azt jelenti, hogy igaza is van.)



EZ NEM TROLKÉRDÉS!!!

Ha valaki nem szeretné/tudja leírni a teljes receptet, akkor elég néhány konkrét ötlet.



De konkrét és hasznos legyen!

Nem a piaci résekre vagyok kíváncsi, mielőtt valaki ezt próbálná bemagyarázni. Még csak szakmát, szakirányt sem kell mondanod ahhoz, hogy konkrét legyél, mielőtt valaki ezt is próbálná bemagyarázni.



2021. szept. 11. 20:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Kővetkezetesség, kitartás, ésszerű kockázat vállalás. Kb ez kell egy müködő vállalkozáshóz.
2021. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

tanulj sokat, hogy fel tudd ismerni időben, mire is van olyan piaci igény, amiért sokat képesek fizetni.


a megkeresett pénzedet meg ne verd el autóra, meg utazásra, hanem forgasd vissza.

2021. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Először érdemes lenne tisztázni, hogy mit értesz pontosan gazdagság alatt.
2021. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%
vállalkozás. szépségiparban lehetőleg, fodrászat, kozmetika stb
2021. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Keress sokat, költs keveset és minden pénzt fektess be. Ennyi az egyszerű recept
2021. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
26%

A jóisten a szerencse és Orbán Viktor személye.


[link]

2021. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

Társasági kapcsolatok amelyek megalapozzák a jól münködő üzleteket, tudás

ès anyagi háttér

2021. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%

Nem egységes a recept. De íme egy:

Tanulj olyat, amit szeretsz és kevesen szeretik, vállalj hamar mindenféle gyakorlati lehetőséget, pl kezdj dolgozni a szakmában az egyetem második félévétől. Beszélj 2-3 nyelvet, legyen hobbid, barátaid stb boldog életed, mert úgy leszel motivált, bekerülsz a siker spirálba. Plusz a nyelvek miatt több lábon állsz, így merhetsz kockáztatni.

Ha meg kijössz mesterszakról 23-24 évesen 4 év releváns szakmai tapasztalattal és 3 nyelvvizsgával nem lesznek rossz esélyeid. Főleg, hogy eleve baromi keresett leszel, mert úgy specializálódsz.

2021. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A gondolkodás és a hozzáállás!
2021. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Megveszed olcsón és eladod drágán.
2021. szept. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!