Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egzisztenciát építhetek...

Egzisztenciát építhetek stresszmentesen, alváshiány, időhiány nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval egzisztencia, gazdagság elérhető úgy hogy olyan feltételeket szabok, hogy ezt úgy akarom elérni, hogy mondjuk heti 40 óra munka, mindig ki akarom aludni magam, 0 vagy legalábbis nagyon minimális stressz.


Arra tippelek, hogy ilyen meseországban létezik, de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok.



2021. aug. 1. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs stresszmentes munkahely. Minél hamarabb felfogod ezt annal hamarabb jutsz el alomvilagbol felnottvilagba
2021. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél jobban fizet egy munka, annál nagyobb a felelősség és a stressz. De azért itt is vannak fokozatok
2021. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy eddig a minimumot teljesítve sosem jutottam egyről a kettőre...
2021. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

# 3


tehát a maximumhoz szükségszerűen stressz, szabadidőhiány és alváshiány tartozik.


Olyan nincs hogy fitten, egészségesen, kipihenten, kiegyensúlyozottan érjem el az anyagi sikert, gazdagságot?

2021. aug. 1. 14:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4 ez igy mukodhet, legyel programozo es lazan megvan. De stresz az lesz melle.
2021. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

# 5


tehát akkor a jó egzisztencia ára a magas stressz

2021. aug. 1. 14:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, senki nem mondott ilyet, nem kell kiforgatni. De tény, hogy a megfelelő egzisztencia általában sok munkával jár, nem kávézgatással, ami stresszes lehet.
2021. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Átszenveded magad bármilyen IT-s egyetemi képzésen meg 2 év tapasztalaton (ez 5 év összesen) utána nettó 500+-t keresel, mire végzel inkább 1M-t, ahogy alakul a piac.. Ugye, hogy nem is olyan bonyolult?

Stressz kevés, mivel ha valami nem tetszik 2 nap múlva kezdhetsz a következő helyeden. Amúgy én még stresszes IT-st nem láttam nálunk, inkább végeláthatatlan időt ha hozzájuk kell fordulni..

2021. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

lehetséges, de nehéz. Attól függ mihez értesz?


Ha nagyon-nagyon keresett tudásod van, akkor te szabhatod a feltételeket. Vagy ha jó szakember vagy akkor is.

2021. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Fejben dől el szerintem a stressz kérdése, gyárban dolgozok ahol termelésért kell felelni sokszor egész nagy a tét. Az elején jóval stresszesebb voltam, majd idővel elgondolkodtam, ha minden tőlem telhetőt megteszek akkor nincs miért aggódjak, lesz válaszom a főnökeim kérdéseire.. így is lett , olyan 2 hónap után lenyugodtam fejben, azt nem mondom, hogy élvezem a munkát de nem stresszelek rajta egyáltalán.
2021. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!