Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egzisztenciát építhetek...

Egzisztenciát építhetek stresszmentesen, alváshiány, időhiány nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval egzisztencia, gazdagság elérhető úgy hogy olyan feltételeket szabok, hogy ezt úgy akarom elérni, hogy mondjuk heti 40 óra munka, mindig ki akarom aludni magam, 0 vagy legalábbis nagyon minimális stressz.


Arra tippelek, hogy ilyen meseországban létezik, de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok.



2021. aug. 1. 11:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Még nem tartok ott, de jó úton haladok. Szeretem amit csinálok/csinálni fogok, egyáltalán nem stresszes, és majd meg is fogják fizetni. Jelenleg egyetemista vagyok és mellette dolgozom. Ami szintén egyáltalán nem stresszes számomra, ebből is látszik, hogy valószínűleg nem, vagy nem csak az utam stresszmentes, hanem én vagyok nagyon nyugodt.
2021. aug. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!