Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet úgy felmondási...

Hogy lehet úgy felmondási idővel másik munkát találni,hogy az embert biztosan fogja várni a következő munkahely a felmondási idő lejárta után?

Figyelt kérdés

Nekem az nem tűnk biztosnak,hogy egy adott helyen azonnal lehetne kezdeni,de ugye 1 hónapos felmondási idő van. Tehát,ha felmondanék 16-n,akkor szeptember 16n tudnék menni bárhova is.

Mi garantálja,hogy felmondási idő alatt nem fogja a másik munkahely azt mondani,hogy "bocs mégse jössz?"

Mert oké,hogy megbeszélem velük,hogy fel tudok mondani,szeptember 16n tudok kezdeni. Aztán augusztus 16ájával felmondok. De egy hónap hosszú idő. Éljek rettegésben,hogy most szeptember 16tól munkahely vagy munkanélküliség fog várni?


2021. aug. 15. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Ha ettol felsz, akkor miert nem a szerzodes alairasa utan mondasz fel?

Illetve akkor te a 3 honap probaidot is vegig szoktad fosni? Mert ugye akkor is elkuldhetnek barmikor.

2021. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti, igen.


Nem az van, hogy szerződést csak akkor lehet írni, ha az embernek nincs munkája?

2021. aug. 15. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nem az van, hogy szerződést csak akkor lehet írni, ha az embernek nincs munkája?"2


Ember te HOL ÉLSZ? Melyik barlangban?


és ha valakinek PÁRHUZAMOS ÁLLÁSA VAN, két állása, akkor az hogy írja alá a 2. helyen a szerződést hm?


Ember, neked agyad van?

2021. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy heti 40 órát dolgozik egyik helyen és másik helyen is 40 órát dolgozna.
2021. aug. 15. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

Senkinek semmi köze hozzá. én éveken át dolgoztam főállásban 40 órát, és volt mellette egy "haveri " vállalkozásban csak papíron egy másik 40 órás állásom (kamu munkával). nyilván lehetetlen lett volna.

És? kinek van köze hozzá?

2021. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!