Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most már nem kötelező a...

Most már nem kötelező a munkáltatónak a felmondást követő 5 munkanap után elszámolni?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy július 8.-val felmondásom beadtam, a felmondási időtől a munkáltató eltekintett, azóta az új munkahelyen beléptem.

Az kérdést illető minkahelyről viszont azóta sem kaptam meg kilépő papírjaim, stb. Sőt, anyagi elszámolás sem történt.

Félig állami cég, ez egy iskola volt, ahol is az iskola és úgymond üzemeltetője is szabadságra vonult, de azért 8.-ától nem létezik, hogy nem volt munkaügyes, aki el tudott volna számolni. Most a jelenlegi nunkáltatóm követeli a papírokat, melyet hiánypótlással vagyok kénytelwn bemutatni, önhibámon kívül.

Kérlek, segítsetek!

Köszönöm!



2021. aug. 1. 10:55
 1/7 A kérdező kommentje:
*bocsánatot kérek a helyesírási hibákért, csak ideges vagyok és telefonról írtam. Köszönöm a válaszokat előre is.
2021. aug. 1. 10:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De kötelező, ilyen nincs, hogy mindenki szabin van és nem teljeítik a kötelezettségeiket :D
2021. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is így gondolom.

Most vajon én mit tehetek? Elérni próbáltam őket, telefonon, sikertelenül. Az új helyemen már munkaviszonyom van, 4 napot dolgoztam is, folyamatos munkarendben. Belépes is történt, de engen köteleztek, hogy pár napon belül mutassam be a papírjaim az előző helyről.

Mit csináljak?

2021. aug. 1. 11:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég írta valaki, aki szintén hasonló munkakörben dolgozik, hogy állítólag az Államkincstárra várnak, az nem igazol vissza, ott vannak gondok..

Ha iskola, akkor az nyilván adott tankerhez tartozik - hívd őket telefonon, érdeklődj ott.

2021. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, őket is próbáltam, illetve a Gazdasági Centrum az üzemeltető, őket is, de ezideig senkit nem értem el.

Köszönöm a választ!

2021. aug. 1. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem oldódik meg par nap alatt a munkahelyen el kell mondani hogy ez a helyzet. Legyenek türelemmel.
2021. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. aug. 2. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!