Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Spórolási tippek keveset...

Spórolási tippek keveset keresőknek?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy akik 140-170e forintot keresnek havonta, ti hogyan tudtok spórolni? Én akármennyire ráveszem magam soha nem jövök ki fizuig úgy hogy legyen spórolt pénzem. Pedig semmi luxuscikket nem vásárolok. 1x-2x rendelek wish-ről, de az havonta maximum 3-4-5ezer forint.

2021. júl. 5. 08:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom 9 azért irta mert a kormany szerint mindenki szuperül megél, nőttek a bérek stb.
2021. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%

Azért írtam mert 2020ban volt róla szó a TV-ben, hogy a kommunizmus alatt befagyasztották az árakat a parlamenti boltban és "elfelejtették" feloldani!


Akkoriban mondta sok képviselő, hogy a közmunkán kapott bérből még spórolni és befektetni is bőven lehet, ennek állított karikatúrát a riporter miszerint a parlamenti árak mellett valóban, de a közember nem kap pl. 1Ft-ért kenyeret.

2021. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

12: ez akkor sem volt igaz...


Járok a parlamenti büfébe, étterembe!!!! Valamivel olcsóbbak az árak, mint a belvárosi normál éttermekben, de messze nem 10-20 ft egy ebéd!

2021. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
41%
ne rendel wishről és akkor megmarad a pénzed.
2021. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Csak a kaján lehet spórolni. Én úgy csináltam, hogy először kifizettem a rezsit, utána a kötelező vennivalókat megvettem, tankönyv a gyereknek vagy cipő a gyereknek vagy nekem, és a maradék pénzt beosztottam, hány nap van a hónapban, és egy napra mennyi esik. Ha túl sok, akkor kicsit lefaragtam belőle, és a maradékot félretettem.
2021. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%

Követni kell a kiadásaidat. Írj fel minden apróságot amit veszel. Lehet így meg fogsz látni olyan dolgokat is amik tök feleslegesek.


Albérletben laksz vagy otthon? Én az albi pénzt mindig félreteszem már az elején, hogy véletlenül se költsem el. Aztán amin én a legnagyobbat spórolom az a kaja. Mindennap főtt ételt eszek, egyszerre akár nagyobb adagokat is főzök, ha már unnám akkor egy két adagot lefagyasztok belőle.


Valamint ruha, stb vásárlásánál mindig megkérdezem magamtól egy vásárlás előtt, hogy valóban kell-e ez nekem? Régebben állandóan vettem halomra a ruhákat, tök felesleges volt. Én megszabtam egy darabszámot és akkor veszek újat, amikor már egyet ki kell dobni mondjuk.


+ a szolgáltatások. Nagyon sok mindenre elő lehet fizetni, de javarészt csak a kényelmet szolgálják és nem létszükséglet.


Én a helyedben egy-két hónapig biztosan írnám a kiadásaimat, akár appban, aztán megnézném mire megy el a pénz.

2021. júl. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%
Előbb eltenni, aztán a maradék van arra a hónapra, semmi több.
2021. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
83%

A tipp a bevételnövelés. Ennél a pénznél sokkal többet érdemelsz.

Nem kell megalkudnod vele egy életre.

Képezd magadat, és lépj tovább, amint lehet!

2021. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ha levonom a bejárás költségét akkor 138ezret kapok kézhez.

Amit még nem ajánlottak neked az a plusz munka, igaz ha besokallsz a pluszmelóban akkor kis idő múlva tele lesz a töke az embernek (ilyenen vagyok túl, igaz azért is mert kevesebb a maszek meló)

Nekem puritán életem van, szívesebben élnék de akkor tényleg egyik hónapról a másikra élnék.

20ezer forint a rezsim (télen is) Jelenleg minden hétköznap mamám főz és ott eszek de segítek neki bevásárolni és egyéb munkálatokban.

Számítógépem 10 éves telóm is 4 éves bőven jó még arra amire használom. Sokan itt cseszik el hogy évente vesznek telót vagy számítógépet.

Boltok: Nézni kell az akciókat és próbálni spórolósan bevásárolni, de ez nem azt jelenti hogy vízen és kenyéren éljen az ember, de azért figyelni kell. Főzést írták már előttem és igazuk is van!


A legviccesebb az hogy én akinek szülői házban él(nincs albipénz), ténylegesen nem költök semmi feleslegesre, kicsi a rezsiösszegem, mamámnál ebédelek, olykor délutánonként, hétvégenként bevállalok plusz melót, tehát ilyen feltételek mellett hiába tudok félretenni annyira lassan gyűlik a szerény fizetés miatt hogy szörnyű, főleg ilyen árak mellett ami most van...(kb havi 50ezer) Egy hátrányom van az hogy egyedül élek, ezt be kell lássam!

Tényleg az a legjobb ha alapból többet keresne az ember...

2021. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Valmi kérdező?
2021. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!