Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közel 15 éves elcseszett...

Közel 15 éves elcseszett életúttal mit lehet kezdeni egy önéletrajzban?

Figyelt kérdés

3 éve hivatalosan munkanélküli vagyok, egyéb alkalmi munkákat szoktam végezni. Előtte 5 évig közmunkában dolgoztam irodában, közszférában, ami megint egy hátrányos tényező, ráadásul mindez csak kicsit kapcsolódott a tanulmányaimhoz.

Összességében elmondható, hogy amiket végeztem azokban nincs tapasztalatom, amit dolgoztam, arról meg nincs papírom. Próbáltam munkaügyiben tanfolyamra jelentkezni még a járvány előtt, indult is egy olyan tanfolyam, amiben előtte dolgoztam közmunkában, de nem voltam elég hátrányos már ahhoz se, hogy a jelentkezni tudjak.


2021. jún. 30. 18:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azt, hogy közmunka keretében dolgoztam, nem írtam bele, csak cég név, munkakör, feladatok, de így is mint közszféra, nem egy nyerő valami, ha versenyszférába jelentkezek.
2021. júl. 2. 11:52
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hátrány
2021. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

mint közszféra, nem egy nyerő valami, ha versenyszférába jelentkezek.


? Nem az a lényeg honnan hová jelentkezel, hanem mit tudsz. Ha látják, hogy lehet rád csapatot építeni, motivált vagy és nem is vagy hülye, akkor kapsz esélyt.

2021. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Voltam pár interjún, azért mindig ott volt a kérdés, hogy miért lett vége x cégnél a munkaviszonyomnak. Eddig azt válaszoltam, hogy a határozott idejű szerződésem lejárt, kaptam erre érdekes pillantásokat, mintha nem hinnék el, hogy valakinek olyan helyen határozott idejű szerződése lehetne, pláne évekig. Az igaz, hogy összesen 8 szerződésem volt, különféle hosszúságúak. Lehet itt meg kellett volna említenem a közfoglalkoztatás tényét a szimpla szerződéslejárat helyett?
2021. júl. 5. 08:55
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A közfoglalkoztatás is határozott idejű, nem lényeges a papír forma jogviszony szerintem, aki meg ezért levető pillantásokat ad, kb húzzon a K anyjába :) Tapasztalom én is, milyen lekezelőek tudnak lenni a munkáltatók, ha 30 évesen nem töltöttél el legalább már 20 évet munkába kb. egy senki vagy, tudom tapasztalom én is a saját bőrömön
2021. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!