Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok javasolni otthon...

Katona Dius kérdése:

Tudnátok javasolni otthon végezhető munkákat?

Figyelt kérdés

Munkaváltáson gondolkozom, rá is leszek kényszerítve. Októberben jár le a határozott idejű szerződésem. Új főnököm van, akivel nagyon nem találjuk a közös hangot, és tudom, nem fogja meghosszabbítani a szerződésemet. Keresek valami átmeneti, otthon végezhető munkát, amivel átvészelhetem azt az időt, míg rendes munkát nem találok. Tudom, még korai, több hónap van addig, de szeretnék felkészülni időben.

A válaszokat előre is köszönöm.


U.I.: 18+os munkát nem vállalok :D



2021. máj. 19. 13:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
95%
Hát kétpipás troll, nem vagy túl tájékozott, ha neked az otthoni munka egyenlő az Avonnal, MLM-mel és egyéb, munkának nem nevezhető baromságokkal. A programozókról szóló (frusztrációból, irigységből fakadó?) előítéletes hülyeségedet már a másik kérdésnél sem értékelte senki... Tudod, a számítógép előtt végzett, tudásalapú munkakörök nagy része csinálható otthonról. Akár tetszik neked, akár nem. Akár el tudod képzelni, akár nem.
2021. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
21-es kocka nem akarok programozni csak hogy tudd. Nekem van életem.
2021. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
93%
22: hát, ja. Már amennyiben életnek nevezük, hogy itt habzó szájjal szidod a programozókat, meg bizonygatod, hogy mindenki szar, aki jól keres.
2021. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
csak nem balázskához van szerencsénk?
2021. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
22-eske, a másik kérdésnél még "tanult és végzett" programozó voltál, aki inkább végez fizikai munkát, mert az egészségesebb mint a monitort bámulni. Feltételezem csak egy buta troll vagy, mert nem hiszem el, hogy ilyen hülye ember létezhet.
2021. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
25: Ritka hülye ember vagy az biztos.
2021. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

""tanult és végzett" programozó voltál, aki inkább végez fizikai munkát,"


Én nem értem nálad csúszik az ékszíj? Mert szerinted miért zárja ki egymást a kettő? Igen képzeld tanult, végzett programozó vagyok aki fizikai munkára váltott, mert rájött, hogy a programozás SZAR! Ez olyan borzasztó hihetetlen?

2021. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
91%
Rádborult egy mainframe, vagy miért vagy ilyen ideges? Valóban hihetetlen, ugyanis a felfogóképességed, a stílusod, az érveid nem egy iskolázott, intelligens, logikusan gondolkodó ember képét festik le, márpedig egy programozóiskola elvégzéséhez ezek elengedhetetlenek. A fizikai munka nem egészségesebb, mint a számítógép előtt ülni, ezt jobb ha felfogod. De valószínűleg úgyis csak egy troll vagy, akivel teljesen felesleges vitatkozni.
2021. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Szerencsére az énképemet egyáltalán nem befolyásolja, hogy egy tudatlan szerencsétlen és/vagy troll mit gondol rólam.
2021. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem. Egy hülye ostoba balek vagy.
2021. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!