Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik most munkanélküliek...

Akik most munkanélküliek miert nem akarnak dolgozni?

Figyelt kérdés
Mindenkinek jut közmunka. Dolgozni kell. Nekem is dolgoznom kell.

2021. máj. 13. 07:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Dolgozni kell. Nekem is dolgoznom kell.
2021. máj. 13. 10:16
 12/16 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező: Nem minden a munka. Amennyit például közmunkával összeszed havonta az ember mert nincs más munka inkább ha okos az ember aki munkanélküli elad minden hónapban pár terméket az ebayen vagy akárhol és akkor is megvan havi 100 ezer Ft mondjuk. Közmunkával pedig ennél kevesebb van. Én munkanélküli vagyok de nem azért mert nem találok munkát hanem azért mer jól fizető munkát nem találok és minek fordítsak olyanra időt napi 8 órát ami keveset fizet? Például 200 ezres havi fizetésért nem megyek el dolgozni mert annyit online mondjuk webáruházas munkával is összeszedem. De ha mondjuk valahol kínálnak nettó 400 ezres fizetést akkor oda elmennék ha felvennének.
2021. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sándor G ***** válasza:
100%

A közmunkának semmi értelme nincsen, mert egy ember sem tud megélni belőle, nemhogy több gyermekes család, ezt azok is tudják, aki sunyi módon kitalálták, meg azok is akik itt értelmetlen troll kérdéseket tesznek fel,.

Ráadásul vidéken a 2+3szakmával, gyakorlattal rendelkezőket sem nézik semmibe, 45-50év felett nem veszik fel,,gyárakba üzemekbe biztosan nem,.

igaz ezek sincsenek minden vidéki városban, megye székhelyen,.

Ahhoz pedig hogy valaki munkanélküliként, segítség tám, nélkül vállalkozóvá váljon, milliók kellenek, az állam, a kormányhivatal, ebben nem segít, senkinek..

2021. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Sándor G ***** válasza:
56%

5/13,hoz a közmunka is munka,majd megtudnám, amikor a 34fok melegben,,fűkaszával,vagy fűnyîró gèppel kellene dolgoznod, le vàgnod,5000nm.t,,

Igaz megalázó bèrèrt, 56ez, ft, èrt,, amiből megèlni nem lehet..

2021. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sándor G ***** válasza:
100%

A feltètelezèsre a vàlasz nagyon egyszerű,

Azèrt nem mert nem veszik fel öket rendes munkahelyekre,vidèken mèg vàlogatnakbis,45èv felett nem kellesz,hiàba a profi önèltrajz,meg a sok èvtizedes szakmai tudàs,.

Nem hat meg senkit*

2021. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Fárasztó96 ***** válasza:
Ha nem vesznek fel, akkor mehetek bárhova, nem fognak alkalmazni. Napszámba nem tudok sajnos menni (elöbb kapok napszúrást, mint hogy megjárjak egy sort)
2022. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!