Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol, hogyan tudom eladni a...

Hol, hogyan tudom eladni a festményeim?

Figyelt kérdés
Hobbiszinten festek és van néhány munkám amit szívesen eladnék. Hol, hogyan, mennyiért tudnám eladni?Mivel nem vagyok főállású festő, így emberi áron adnám el természetesen.Még egy kérdés: érdekli a mai embereket a tájkép jellegű festmény? Egyébként 17 éves vagyok ha ez számít valamit.

2021. ápr. 14. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Jófogáson, meg hasonló oldalakon hirdetheted, de pár ezernél többet ne kérj érte, mert az emberek nem hajlandók több tíz, meg százezret fizetni egy festményért. Amúgy igen, van kereslet ilyesmire, csak ugye azt az árat amit a hivatásos művészek kérnek, senki sem fizeti meg, még külföldön sem.
2021. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért az túlzás, hogy az emberek nem fizetnek festményekért. Elég csak megnézni az aukciós házak leütési eredményeit.


Persze, egy 17 éves fiatal festményei egészen más kategóriába esnek. Mielőtt elkezdenéd árulni őket, szerintem nagyon fontos, hogy legyen egy hely, ahol bemutatkozol és bemutatod a munkáidat. Pl.: egy blog. Utána FB Marketplace-n, meg kisebb, tematikus weboldalakon kezdeném árulni a képeket, de tudnod kell, hogy ezekért még nem remélhetsz nagy pénzt. A gyűjtők akkor kezdik kinyitni a pénztárcájukat, amikor elvégezted a festő szakot az egyetemen és már együtt dolgozol egy galériával.

2021. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vevő lennék rájuk
2021. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

"Persze, egy 17 éves fiatal festményei egészen más kategóriába esnek."


Igen, az emberek a festményvásárlást azzal kezdik, hogy megnézik hány éves a művész...

komolyan aki ekkora kretén az minek szól hozzá?

2021. ápr. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a művész korát nézik meg, hanem azt, hogy korábban mit tett le az asztalra. Látszik, hogy te még az életben nem vettél képet.
2021. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Megveszem, nem érdekel milyenek és mennyi.
2021. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!