Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudnám eladni gyorsan a...

Hol tudnám eladni gyorsan a festményeimet, grafikáimat? Mert nekem nagyon szükségem lenne a pénzre még hozzá nagyon rövid időn belül. Felraktam internetre is de kitudja hogy onnan mikor jön megrendelés egy ideje már felraktam.

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 22:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi még annyit szerettem volna hozzáfüzni,hogy legálisan is próbálkoztam és ugy is necces mert mire elbirálják a terület használati engedélyem kb.2 hét,és nekem már nincs annyi időm.Milyen helyeket tudtok ahol tényleg gyorsan eladhatnám,nem szeretek illegálisan értékesiteni,de most nagyon muszáj lenne!
2009. szept. 5. 22:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki ide a linket, hátha valakinek megtetszik valamelyik
2009. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az aukciós oldalak nagyon döglődnek. Legbiztosabb valamelyik galéria. Ott valós értéket kapsz érte, esetleg még a bizományi, de ne bizományba, hanem készpénért. A bizományik előtt ácsorgó cigányokkal szóba ne állj!
2009. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem piacképesek a festményeid, grafikáid... Ha mégis, akkris ezt így sebtében nem lehet.

Rendezz egy kiállítást, sokszor a kiállító galéria állja, vagy besegít a reklámozásba is, pl szórólapok meg plakátok, de lehet, hogy azt neked kell állnod. Ha jól meg van hirdetve és sok embert el tudsz hívni a megnyitóra (ahol ingyen bort is szokás osztogatni, amiben megintcsak kérheted a galéria, vagy valamelyik borkészítő szponzorálását), akkor talán akad olyan, aki megveszi a képedid. De ez az egész ha most elkezded, akkoris legalább egy hónap, mire megszerveződik, ha egyáltalán találsz ennyi idő alatt kiállítóhelyet...

Kevésbbé színvonalas megoldás, ha valamelyik iskolában rendezel kiállítást (pl általános vagy középiskola, ahol végeztél, vagy ami a környéken van) és a képek alatt feltüntetsz egy viszonylag reális árat (úgyis alkudnak belőle, de ismeretlen képzőművészként örülhetsz, ha egyáltalán fizetnek valamit)

De persze ezeknek csak akkor van értelme, ha tényleg professzionálisak a munkáid (tehát nem a3-as rajzlapon temperával, grafittal)

Vagy ülj ki valahova portrékat rajzolni túristáknak, az gyakorlásnak is jó és gyorsan pénzt lehet csinálni belőle... (ez akkor is jó, ha amúgy nem professzionálisak a munkáid, de jól rajzolsz)

2009. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éve ebből élek, az utolsó 4 kiállításomon egy kép sem kelt el, válság van, ugye.. ismeretlenül ,hirtelen meg még nehezebb.. próbáld bevinni galériákba, hátha..
2009. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!