Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondani 4 hónap után?

Felmondani 4 hónap után?

Figyelt kérdés

Megkaptam egy állást, ami nagyon érdekesnek tűnt, de nagyon nem tetszik. Káosz van, nincsenek rendszerek, folyamatok, de ezeken még túl tudnék lendülni. Viszont ebben a helyzetben a vezetőség sem túl támogató, konkrétan az egyik felettesem olyan hangnemben beszél velem, amit nem tartok elfogadhatónak.

Nagyon gáz felmondani ilyen korán, 4-5-6 hónap után, amennyiben találok egy megfelelő másik munkát? Olyan bénának érzem ezt az egész helyzetet, nem akarom őket se nehéz helyzetbe hozni, hogy foglalkoztak velem ennyit, most meg lelépek. De valahol meg talál magamra kellene gondolnom.



2021. ápr. 4. 18:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzéseket. Kaptam egy jó lehetőséget az előző munkahelyemen, egy olyan csapatba, ahova nagyon szerettem volna bejutni, megfelelő feltételekkel. Úgyhogy megyek vissza, 4,5 hónap után felmondok az új helyen szerdán. Szorítsatok nagyon, nagyon félek a felmondástól. :S
2021. ápr. 19. 17:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Mitől félsz, hogy kirúgnak?
2021. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nehéz helyzetbe hozom őket, és hogy esetleg még szemétkednek is majd a hátralévő 2 hónap felmondási időben.
2021. ápr. 19. 20:33
 14/14 anonim ***** válasza:

Na végül mi lett?

Szemétkedtek?

2022. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!