Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit ártok a gazdaságnak...

Mennyit ártok a gazdaságnak ha tényleg csak a legszükségesebbekre költök és mindent de mindent stoppolok? Ruha kultúra kocsi minden?

Figyelt kérdés

csak a kaja abból is a legolcsóbb és a rezsi marad. nem megyek kocsival nem fogy a benzin nincs kultúra könyv dvd stb nincs ruha jó az ami van, lemondtam a kábeltévét lemondtam a nagy netcsomagot maradt a minimál. Még egy automatás kávét se veszek.

Nyaralás utazás eleve kizárt.

Még egy doboz sört is 2x meggondolok.

Mennyit ártok ezzel a SZEMLÉLETTEL a gazdaságnak?


mert 1 szem ember költése semmit se számít, na de ez a költési szemlélet HALÁLOS a kapitalista berendezkedésre.


2021. márc. 11. 17:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mert én a kérdésemben se azt kérdeztem mi van akkor ha 1-2 ember ezt csinálja hanem azt ha ez a gondolkodásmód mint ESZME terjedne és egyre több és több ember csinálná végül szinte mindenki-na akkor mi lenne?
2021. márc. 12. 08:43
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem ezt kérdezted, olvasd vissza. Azt kérdezted, te mennyit ártasz. A válasz: semmit.


És attól, hogy te egy szobanövény szintjén vagy igényekben, SOHA nem lesz a másik 9,9 millió is ilyen.

2021. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"vagy igényekben"


szerintem meg azok vannak egy amőba szintjén akik azt hiszik az anyagiak halmozása jelent és ér bármit is mert SEMMIT.

Pucéran jöttél a világra és szaros seggel pucéran is fogsz távozni.

ez van.

2021. márc. 12. 08:49
 14/20 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem a pénzt halmozom, hanem az élményeket gyűjtöm. Jó kaják, programok családdal, barátokkal, utazás.
2021. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

"hanem az élményeket gyűjtöm"


és mire és hova gyűjtöd... azt se viszed magaddal...

2021. márc. 12. 09:02
 16/20 anonim ***** válasza:
Jajj, annyira birom, mikor az ember teljesen elutasitja az amyagi javakat, mintha lenne azon kivul barmi is. De le merem fogadni, hogy meg sem tehetned a 200 nettos fizetesedbol, hogy szabadon elhess. Ha meg azzal ervelsz, hogy ugyis meghalunk, hat igazad van. Csak nem mindegy, hogy parasztkent vagy kiralykent elunk. Vagy szamodra mindegy? Az sem gond, legalabb eggyel kevesebb a konkurencia.
2021. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha közben megtakarítasz, akkor nem sokat. Legfeljebb ha eldrogozod vagy elégeted a pénzed. Mert ha spórolsz, előbb-utóbb veszel mondjuk egy lakást, vagy más módon fekteted be, és a pénzed visszakerül a gazdaságba. "Legrosszabb" esetben az örököseid költik el.
2021. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Jah, ha csak az számít, amit magaddal viszel, akkor akár be is fejezheted ezt az élet dolgot.


Azthiszed, filozolálsz, közben meg csak ostoba vagy.

2021. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

"Csak nem mindegy, hogy parasztkent vagy kiralykent elunk"


miért nem mindkettő a föld alatt fog elro****hadni? más lesz a sorsuk? Ugyanolyan pucér hulla lesz mindkettőből.

önáltatás bármi mást hinni

2021. márc. 12. 14:29
 20/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem az a lényeg, hogy meghalunk, hanem az, hogy mi történik előtte. Ha neked nem számít, akkor miért élsz még?
2021. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!