Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek reális ötlet 26...

Szerintetek reális ötlet 26 évesen elkezdeni golfozni úgy, hogy megéljek belőle és ne kelljen dolgoznom?

Figyelt kérdés

26 éves leszek, közgazdászként dolgozok egy multinál. Tipikus fancy hangzású, de igazából agyhalott-és szellemi robotképző multis sz@r. 2 éve dolgozok csak, de már most elegem van az értelmetlen reportokból meg meetingekből, határidőkből, a főnökök állandó ideskedéséből a semmin stb. Semmi értelmét nem látom. Igazából csak azért mentem közgázra, mint a többi közgázos;jobb ötletem nem volt. Most úgy érzem, hogyha ezt kell még min. 40 évig csinálnom komolyan inkább megölöm magam. Utálom a monitor egész napos bámulását és az ülőmunkát is.

Szóval keresem a kiutakat, és a következők jutottak eszembe:

- kivonulok a civilizációból, építek egy kunyhót egy kis szigeten és ott éldegélek

- csinálok egy farmot és növényeket termesztek, de az rengeteg pénz

- elkezdek egy olyan sportot, amihez nem kell kimagaslóan jó kondi.

A golfra gondoltam. Ha most elkezdem, lehet még belőlem egy középszerű golfozó aki nem dúsgazdag, de szépen megél belőle? Egyik ismerősöm középszerű kézis egy kis csapatnál és kobban keres mint én. Szeretnék egy olyan munkát, amit élvezek is, és nem undorral megyek munkába minden nap. Mi a véleményetek?



2021. márc. 7. 13:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
39%
Nekem van golfozó ismerősöm, ha gondolod összehozlak vele. Nem kereshet rosszul, mert jelenleg egy 8-as Golffal jár.
2021. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!