Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire reális ez a fizetés?

Mennyire reális ez a fizetés?

Érdeklődnék,hogy egy raktári műszakvezetőnek mennyi lehet a bruttó bére kb irányár tippek jöhetnek

Megvan a 350 bruttó ?

2021. febr. 19. 05:34
A kérdező szavazást indított:
Igen reagális
Nem,kevés
30 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Veszprém

Valeo Siemensről lenne szó

2021. febr. 19. 06:02
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Azért az nem mindegy, hogy minek a raktára, mekkora meló, milyen felelősség, milyen képzettség kell stb.
2021. febr. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Na mire bepötyögtem meg is válaszoltad :) Annyi reális.
2021. febr. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Valeo-Siemens eAutomotive Hungary Kft

8200 Veszprém

RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐ

FELADATOK

Raktári dolgozók irányítása, munkabeosztások összehangolása a gyártási igényekhez

Árubeérkeztetés felügyelete

KANBAN (fizikai és elektronikus) kezelés felügyelete

Komissiózás, anyagkiadás felügyelete

Késztermék raktározás, külső raktárba történő leszállítás felügyelete

Csomagolóanyag és raktár kezelése, az anyagáram felügyelete

Sík-raktár és az SAP rendszer adatainak szinkronban tartása

Vevői visszáru könyvelés felügyelete

VRO áruk betárolásának felügyelete

Munkavédelmi és ergonómiai problémák feltérképezése és megoldása

Kapcsolattartás az termelési egységekkel és a logisztikai társosztályokkal

Kapcsolattartás a külső raktárat működtető alvállalkozó csapatával

Leltározási feladatok támogatása, aktív részvétel

Folyamatos fejlesztési lehetőségek vizsgálata, lehetőségek fetérképezése, javaslat tétel költség és vagy munkaidő megtakarítási lehetőségekre

ELVÁRÁSOK:

Min. középfokú végzettség, preferáltan logisztikai és / vagy szállítmányozási területen

Min. 1 év raktározási tapasztalat

SAP ismeret előny

Targonca vezetői jogosítvány előny

Kommunikációs szintű angol nyelvtudás előny

Műszakos munkarend vállalása

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás, kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)

13. havi juttatás

Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása

Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök

Fejlődési- és karrierlehetőség

Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I)

Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Szállítás, Logisztika vezető

Raktározás, Készletezés

Gyártás, Termelés

Műszakvezető

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT

1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES VÉGZETTSÉG

Középiskola

FOGLALKOZTATÁS JELLEGE

Teljes munkaidő

2021. febr. 19. 06:07
 5/14 A kérdező kommentje:
500-1000 ember
2021. febr. 19. 06:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz angolul+ megy a SAP nem mennék bruttó 400 alatt.
2021. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem kérhetsz többet, 400-420at is.
2021. febr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Br. 350-ért nem mennék el műszakvezetőnek sehova.

Veszprémben, Valeoban szerintem 350-el nem is vennének komolyan. Én 500-at lazán bemondanék, maximum engedek belőle ha sokallják (nem fogják).

2021. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 400e alatt nem vállalnám. Nálunk 2 emberre kap a raktárvezető nettó 300e felett.
2021. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ki vállal manapság egy raktár irányítását el bruttó 350-ért?

Ott felelőség van nem is kicsi.

2021. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2