Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire reális ez a fizetés?

Mennyire reális ez a fizetés?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék,hogy egy raktári műszakvezetőnek mennyi lehet a bruttó bére kb irányár tippek jöhetnek


Megvan a 350 bruttó ?


2021. febr. 19. 05:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%
Azta, micsoda összegek röpködnek... Én 30 gyerek alapműveltségét és nevelését alapozom meg napi 8-10 óra munkával, erre ha 150 üti a markomat, örüljek...
2021. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Reális.

Budapesten dolgozom targoncásként és ennyit keresek.

A raktárvezető bruttó 50,000 forinttal többet, ami ugye nem valami sok...

2021. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%

#11. Tudod, hogy ez bruttó, ugye?

Ez 235,000 forint nettó kb.


Én ugyan “csak” targoncavezető vagyok, de mivel logisztikai munkatársként vagyok alkalmazva eléggé ki tud terjedni a feladatköröm mindenfélére.

Amellett, hogy én pakolom le a kamionokat sokszor én végzem a raktárellenőrzéseket én beszélek telefonon az árukiadósokkal (egy sima targoncavezetőnek ez nem feladata), sőt egyre inkább az országba éppen belépő kamionosokkal is, s mivel nem tudnak a legtöbben angolul ezért lengyelül vagy németül kell.

És igen, ezeket a nyelveket el is várták felvételnél, hogy közép szinten beszéljem...

Engem is akarta műszakvezetőnek, de én nettó 30,000 forint emelésért nem vállaltam el, mert nagyon nagy a felelőség. 18-20 ember tartozna alám, a fele zűrös alak, sorra cserélődnek, mert lopás miatt kirúgják Őket, stb.


Szóval a munkám jelenleg sem olyan kényelmes mint egy tanári munka... Persze nagy felelőséggel jár az is, de napi 6-8 órát bent lenni, üldögélni, 1 műszakban, otthon meg dolgozatokat javítani nem nagy cucc (én 3 műszakban dolgozom).


Ez itt a versenyszféra.

Nem lehet összehasonlítani az államival...

Jöhetsz Te is ide és akkor többet fogsz keresni...

Nem mintha ez olyan rengeteg lenne, még ez is egy vicc sajnos.


Viszont én is diplomás vagyok, a szakmai gyakorlatom alatt dolgoztam önkormányzatban, na annyi elég is volt.

Nem is az zavart, hogy 150,000 forintot lehetett keresni, hanem az, hogy szó szerint színlelni kellett a munkát.

2021. febr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én sima minőségellenőrként keresek többet. Szóval ahhoz képest kevés.
2021. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!