Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 24/48 vagyonőri munka milyen?,...

24/48 vagyonőri munka milyen?,mennyire megterhelő,és milyen az életetek ilyen kevés szabadidővel?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 01:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg olyan meló ahol semmit nem kell csinalni nagyon itt sincs a vagyonorkodesben
2021. márc. 5. 18:44
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nincs. Óránként járkálni kell éjszaka. Nem csinálod észre veszik repulsz. Szóval van mi csinálni éjszaka is, nem csak nappal. De viszont nem fizikai munka. Kell ezt azt csinálni de nem mindegy hogy mit. Mert azért ez még így sem annyira rossz. Máshol ennél kevesebb pénzért meg szakadsz. 5 perces szüneteket kapsz meg ilyenek. Ki dolgozod a beled. Egyébként valóban létezhet olyan őr munka ahol lehet éjszaka aludni de az ritka mint a fehér holló. Általában éjszaka is járkálni kell óránként. Szóval kva sokat sétál egy őr. De még mindig jobb mint segédmunka vagy gyár.
2021. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen helyfüggő. VAN ahol semmit nem kell csinálni, és van ahol van meló rendesen.
2021. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
komoly mesterség, bár a #7 válaszán elgondolkodtam,...lehet hogy munkahelyet váltok.
2021. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én csak olyat vagyok hajlandó amúgy dolgozni ahol megse kell mozduljak!!Mióta van a fidesz azóta van ez a nagy munka dolog.
2021. márc. 7. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!