Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit akarnak megtudni a HR-esek...

Mit akarnak megtudni a HR-esek az alábbi kérdésre adott válaszom alapján?

Figyelt kérdés
"Miben jobb, mint a többi jelölt? Miért Önt válasszuk?" Nyilván nem tudhatom, hogy miben vagyok jobb, mert nem ismerem a többi jelöltet. Mi értelme van ennek a kérdésnek úgy, hogy már előtte megkérdezték, hogy mik az erősségeim, gyengeségeim? Akik találkoztatok már ezzel, milyen választ adtatok?

2021. febr. 25. 13:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Miben jobb, mint a többi jelölt? "


- Ha bemutatna nekik, meg tudnám mondani!


Miért Önt válasszuk?


- Hozzanak az életben egyszer jó döntést, ne olyat mint amikor a továbbtanuláson gondolkodtak!

2021. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Miben jobb, mint a többi jelölt? "


- Nem a pénz miatt csinálom.


Miért Önt válasszuk?


- Azért, hogy ne önöknek kelljen a végén dolgozni.

2021. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
SZerintem csak azt tesztelik az ilyen nyilvánvalóan ostoba kérdésekkel, hogy mennyire tudnak kizökkenteni, kihozni a sodrodból, mennyire vagy képes nyugodt, higgadt maradni hasonló helyzetekben, ez által milyen a konfliktus kezelő képességed stb.
2021. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

“ Ilyen kérdést egyébként nyilván nem a 10 éve pályán lévő szeniornak szoktak feltenni (vagy ha igen, akkor nem így hangzik, hanem úgy, hogy mire fókuszálna”


El foglak keseríteni, elhangzott nemrég egy interjúmon... 15+ év tapasztalat és az ő fejvadászuk keresett meg engem....

2021. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem legutóbb hála isten az egész HR-es mizériát sikerült kikerülnöm és egyből a leendő főnököm interjúztatott. Utálom a felesleges HR-es köröket.
2021. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
1. Mindig önmagamat adom 2. Van belső kisugárzásom.
2021. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jellemző a magyar HR-re...neked kell bebizonyítanod a 20 éves gyógytornász végzettségű HR-es kislánynak, hogy mivel vagy jobb mint más, mert ők maguktól nem tudnak dönteni...ezt nekik kellene eldönteni, nem neked bizonygatnod, amikor a többi pályázót egyáltalán nem ismered.
2021. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!