Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha telefonos előszűrés végén...

Ha telefonos előszűrés végén azt mondják, hogy majd mindenképpen értesítenek akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés

E hét kedden hívtak fel telefonon, és mesélt a cégről, arról mi lenne a feladatom, kérdezett tőlem pár szakmai dolgot stb. A végén azt mondta hogy a héten értesítenek, de ez még nem történt meg.

Ez ilyenkor rosszat jelent vagy ne aggódjak csak több idő mire visszajelzést kapok?

Jót beszélgettünk, aranyos volt és szimpatikus is voltam.



2021. jan. 23. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire felelsz meg az elvárásoknak?


Jobb, ha keresel tovább. Az, hogy "értesítenek", az egy dolog. Nekem is volt pont tegnap egy ilyen, hogy értesítenek,hogy igen vagy nem. De nem.

Igaz, volt egyszer, amikor betartotta az interjúztató az igéretet. (nem vettek fel oda)

2021. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent.
2021. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igazából ez nem állásinterjú volt csak beszélt velem a hr-es egy keveset és azt mondta továbbítja és majd utána értesítenek ha van fejlemény.

Egyébként megfelelek, pont ezért hívtak mert elvileg én felelek meg a legjobban azt mondta, mert csak én jelentkeztem az állásra mint diplomás, és pont ilyet keresnek.

2021. jan. 23. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Azt jelenti 99%bna hogy az életben soha többet nem hallasz felőlük.
2021. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4: Ezt miből gondolod?
2021. jan. 23. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!