Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alacsony végzettségű emberek...

Alacsony végzettségű emberek miért szólják le a képzetteket?

Figyelt kérdés
Divat lenézni az érettségit, a gimnáziumokat, de főleg az egyetemeket, mert azok "semmire sem jók". Miért mondják, kompenzálnak?

2021. jan. 15. 15:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es, ezt én is néztem, majdnem "meg is ettem", de én hamar rájöttem, hogy nincs igazam :-)


"ami egy ausztriába naponta kijáró "


Szóval az Ausztriába az bizony helyes - hová jár ki? Ausztriába.

2021. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igaz, beugrottam, de attól még tényleg nem kéne így kipécézni egy-egy szakit (még diplomásat sem), hogy hát ők ilyenek meg olyanok.
2021. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#7 ha az én szakmámat (amihez 3,5+2 év tanulással jutottam el) is el akarnák árasztani az önjelölt gyorstalpalós "szakemberek", én sem lennék boldog. Azon nem lehet vitatkozni, hogy milyen minőségi különbségek vannak egy diplomás és egy gyorstalpalós programozó között, nem is értem miért hoztad ide.
2021. jan. 17. 12:26
 14/15 anonim ***** válasza:

"Az irodisták egész nap nem csinálnak semmit, csak helikoptereznek a pötschükkel" Mondják a azok, akik a fizikai munkát csinálják.


"A fizikai munkások meg b@sznak a dolgokba bele. Öket csak a pénz meg a müszak vége érdekli"


Most nemrég trainer lettem a cégnél, az új embereket tanitom be, többet vagyok az irodában és bizony hallom mind a két oldalt. Szerintem ez annak a hiánya, hogy sok irodista nem végzett fizikai munkát és sok fizikai munkás nem végzett irodai munkát, igy nincs összehasonlitási alap.

2021. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%
Az a különbség, hogy az irodai munkás csak odaáll és meg tudja csinálni a fizikai munkát, de egy kőműves 200 órát is simogathatja a billentyűzetet, akkor se fog tudni megírni egy Hello worldöt se.
2021. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!