Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyik ismerősöm nyafog, hogy...

Egyik ismerősöm nyafog, hogy a gyermekkora miatt nem vitte semmire, tudtok olyan hírességeket mondani, akiknek nehéz gyerekkoruk volt mégis lediplomáztak és sikeres szakmai és sportkarrier futottak be?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
1000 böl 1 nek sikerült max.
2021. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
#1 na mesélj ez hogy jött ki!
2021. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok híresség, de nekem sikerült. Egy félszobás fűtetlen vidéki putriból jöttem egy nadrággal meg két pólóval, most szép nagy házam van Pesten. Tanulni meg dolgozni kell párhuzamosan.
2021. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A hírességek többsége nem a diplomájával vitte sokra, így nem sok ilyet lehetne írni.
2021. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az állandó nyafogás tényleg sehova nem viszi az embert előre, de azzal sem segítesz rajta, hogy az arcába vágod hogy ez meg az a milyen rossz körülményeiből hova jutott. Mert ilyen emberből van a legkevesebb.
2021. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!